užuolaidosUžuolaidos – aktualus daiktas kiekvienuose namuose. Vienos užuolaidos tokios, kitos kitokios – šiais laikais pasirinkimo laisvė stulbinanti. Ieškote dieninių? O gal naktinių? Kad ir kokia paieškų kryptis, verta užsukti į parduotuvę Tavosapnas.lt, kur asortimentas neturėtų nuvilti.

Ką pasakys kaimynas, pažįstamas, darbdavys?..

Interjero pasirinkimai, baldų derinimas – tai sudėtinga, bet kartu įdomu. O kaip renkamės lenteles, tapetus, fotelius ir kitokius dalykus? Turbūt pirmiausia dairomės tokių, kad patiems patiktų. Bet pagalvojame ir apie svečius – ką šie pasakys, kaip įvertins, ar nesupeiks. Laikui bėgant vis dažniau ir dažniau žmonės suvokia, kad kritikos sunku išvengti net ir tada, kai viskas kone tobula. Juk ne veltui teigiama, kad dėl skonio nesiginčijama. Ką šie samprotavimai reiškia? Ogi tai, kad namus iš tiesų kuriame sau. Ne kaimynui ir ne pažįstamam iš Liepų gatvės. Ne darbdaviui ar šalies vadovui, o sau. Galbūt jūsų bičiuliui labai patinka raudona spalva ir gavote patarimą šitaip dažyti svetainę. Bet norite žalsvų, o ne raudonų sienų. Nejaugi vis tiek bandysite įtikti bičiuliui? Tikriausiai ne. Dažysite žalsvai.

Nemoralizuosime, bet viskas aišku: kiekvienas turi asmeninę nuomonę. Kai kada tos nuomonės skiriasi truputį, o kai kada – radikaliai, iš esmės.

Užuolaidų kaip iš gausybės rago

Spalvos, raštai, matmenys – šie aspektai svarbūs. Džiugu žinoti, kad Tavosapnas.lt rasite įvairių variantų. Čia itin tinkamas pasakymas „verta dėmesio“. Nes dėmesio išties verta.

Užuolaidų daug. Vaizdžiai šnekant, kaip iš gausybės rago. Keli pavyzdžiai: dieninė 220 cm aukščio, dieninė 180 cm aukščio, dieninė 245 cm aukščio, matuojama naktinė „Espana ZigZag“…

Daug atspalvių, platus dydžių pasirinkimas sufleruoja, kad užsukę į Tavosapnas.lt turėtumėte išsirinkti dailias užuolaidas savo namams. Ar tai būtų miegamasis, ar svetainė, ar vaiko kambarys, yra puikių pasiūlymų, kurių paprasčiausiai neverta praleisti.

Užuolaidų priedai

Reikia pridurti, kad siūlomos ne vien naktinės ir dieninės užuolaidos, bet ir jų priedai. Tai specialūs laikikliai, juostelės, kutai, kabliukai. Šie priedai pirmiausia turi būti praktiški. Niekas nenori, kad vos paimtas į ranką kabliukas sulūžtų. Toliau – estetiniai klausimai. Akivaizdu, kad užuolaidos yra ryški interjero detalė, vadinasi, ir jų aksesuarai prisideda prie stilingos erdvės kūrimo.

Išvardyti priedai neatspindi visos gausos. Štai viena iš laikiklių variacijų – magnetiniai. Sakome tiesiai šviesiai – tai tarsi meno kūriniai, tarsi juvelyriniai dirbiniai. Jei nežinotum, kad prekiaujama užuolaidomis, pamanytum, jog apsilankei prabangių papuošalų parduotuvėje.

Romanečių pasiūla

Toliau vertėtų paminėti užuolaidų alternatyvą – romanetes. Kas gi tai per daiktas? Specialistai pristato: tai užuolaidos, dar vadinamos romėniškomis, o viena iš pagrindinių savybių – romanetės susikelia klostėmis.

Užuolaidos, žaliuzės ar roletai? Kodėl rinktis iš trijų rūšių, jei galima iš daugiau? Juk romanetės – praktiškos, estetiškos. Jos tinkamos kuriam tik norite kambariui. Suteikia puošnumo. Ar sudėtinga naudotis? Ne, nesudėtinga. Žinoma, visada svarbu rinktis kokybišką produktą, kad naudojimasis tikrai būtų sklandus.

Greitas ir patogus užuolaidų įsigijimas

Jei planuojate atsinaujinti ir žvalgotės užuolaidų ar romanečių, pasirinkimo laisvė gali nustebinti.

Tavosapnas.lt pateikia daug stilingų ir praktiškų užuolaidų, todėl rekomenduojame apsilankyti ir patinkančias įsigyti.