Mes esame skaitmeninės reklamos profesionalai, siekiantys padėti verslui gauti kuo daugiau klientų ir skatinti pardavimus.

Beveik tiksliai galime pasakyti, kiek interneto reklamos kampanijos atves Jūsų verslui naujų klientų, kiek sugrįš senųjų, kiek iš jų pirks ar pasinaudos Jūsų paslaugomis. Mūsų pagrindinis tikslas yra skatinti Jūsų pardavimu išnaudojant interneto reklamos galimybes efektyviai ir tikslingai. Jokių eksperimentų, jokio „meno“, jokios mokslinės fantastikos – visas mūsų darbas paremtas tiksliais skaičiais, konkrečiomis prognozėmis, orientuotomis tik į rezultatą.

Pagrindinė mūsų veikla: Google Adwords reklama (reklama paieškoje, remarketingas, turinio optimizavimas, reklama Gmail tarnyboje, naujienlaiškiai, taip pat ir Youtube video reklama), SEO paslaugos,  Facebook rinkodara ir reklama.

Mes esame tik aukščiausios kokybės šalininkai.

Interneto reklamos žinovų dabar rinkoje labai daug, tik ar visi jie yra profesionalai, dirbantys tik kokybiškai? Tikrai ne. Vieni interneto reklamos paslaugas teikia baigę internetinius kursus, tačiau mes tai darome tik po daugelio metų intensyvaus darbo su įvairaus kalibro klientais ir reklaminėmis kampanijomis. Patirtis šioje srityje – raktas į kokybę. Mūsų tikslas – dirbti Jums tik aukščiausiu lygiu, orientuotis tik į aukščiausią kokybę. Mums svarbūs Jūsų atsiliepimai ir rekomendacijos, todėl nerizikuojame savo reputacija teikdami vidutiniškas paslaugas. Dirbame tik KOKYBIŠKAI. Ir visada atrandame vietų, kur galime dar geriau padaryti.

Mes skiriame daug laiko kiekvienam klientui.

Esame nedidelė komanda, todėl savo klientus pažįstame tikrai neblogai. Stengiamės skirti kiekvienam klientui kaip įmanoma daugiau savo laiko tiek analizuodami reklamos galimybes, tiek vykdydami konkrečią reklaminę kampaniją. Jums skirsime daug laiko taip pat. Papildomas dėmesys, natūralios konsultacijos ir paaiškinimai, bendro tikslo siekimas – visa tai yra gana reta šiuolaikiniame verslo pasaulyje. Tuo mes išsiskiriame ir iš kitų interneto reklamos agentūrų, kurioms klientas – tik dar vienas statistinis subjektas, dar viena sąskaita mėnesio pabaigoje…

Mes konsultuojame nemokamai.

Interneto reklamos rinka labai dinamiška, joje viskas keičiasi kas keletą mėnesių, todėl natūralu, kad mūsų klientai ne visada suspėja susipažinti su naujausiomis tendencijomis. Mes dirbame tam, kad Jūs kaip įmanoma daugiau suprastumėte apie interneto reklamą ir žinotumėte, ko iš mūsų turite reikalauti, kaip pasiekiami visi Jūsų suformuluoti tikslai. Konsultuojame savo klientus visą laiką – darbo metu ir po darbų, kartais net ir savaitgaliais. Konsultuojame telefonu, el. paštu, gyvai ar per vaizdo skambučius. Daliname patarimus ir dalinamės naudinga informacija nuolatos. Mums svarbu, kad klientas žinotų kuo daugiau, nes tik tada mūsų dialogas bus produktyvus, o rezultatų sieksime kur kas efektyviau.

Mes esame ambicingi, reiklūs sau ir visada ištroškę naujų iššūkių.

Nors mūsų įmonė ir jauna, bet drąsiai galime teigti, kad esame savo srities profesionalai. Mūsų ambicijos yra didesnės už norą ramiai ir patogiai dirbti ir egzistuoti. Keliame sau aukščiausius tikslus – savo klientams suteikti maksimaliai naudos pačiomis minimaliausiomis sąnaudomis. Kiekvienas projektas ar reklaminė kampanija yra iššūkis, su kuriuo norime susidoroti ir būti įvertinti tik aukščiausiais balais. Mūsų specialistų ilgametė patirtis ir jaunatviškas entuziazmas tikrai pravers Jūsų verslui. Dirbame efektyviai, dirbame Jums!