dj

Organizuojant svarbiausią savo gyvenimo šventę – vestuves, jauniesiems tenka imti ruoštis gerokai iki šventės datos. Ypač, jeigu ketinama iškelti didelę puotą, reikalinga pasirūpinti visų sąrašu svarbiausių detalių ir organizacinių dalykų. Vienas pirmųjų klausimų – kas pasirūpins šventės dvasia ir svečių užėmimu? Anksčiau tuo pasirūpindavo vestuvių muzikantai. Tačiau šiandien vestuvių paslaugų sfera taip stipriai plečiasi, kad pasiūlos yra gerokai daugiau. Tad dažnai jauniesiems kyla klausimas, ar muzikantai šiandien dar reikalingi šventėje, o gal jų funkciją geriau patikėti DJ`ui ar vedėjui?

Vedėjas – nebūtinai muzikantas

Ieškodami patikimo šventės užėmimo pasirinkimo, jaunieji dažnai apgalvoja įvairius variantus. Pavyzdžiui, tiems, kurie nenori rinktis vestuvių muzikantų, verta pagalvoti apie renginio vedėją. Dažniausiai tai yra organizacinių sugebėjimų turintis žmogus, gebantis greitai ir operatyviai reaguoti į bet kokias iškilusias kliūtis, o taip pat mokantis užmegzti kalbą su pačiais įvairiausiais žmonėmis. Paprastai tariant, vestuvių vedėjo funkcija – pripildyti šventę geros nuotaikos. Jis atsakingas už jaunųjų pristatymą, užduotis, skirtas jauniesiems ir vestuvių svečiams. Taip pat jo atsakomybėje ir labai sudėtingi, jautrūs vestuvių momentai, tokie kaip jaunųjų šokio pristatymas, šeimos židinio įteikimas. Vestuvių vedėjas šiais laikais yra kaip piršlys, kuris senais laikais ir buvo atsakingas už vestuvių dvasią. Tačiau svarbu suprasti, kad dažniausiai vedėjas nėra dainininkas ar atlikėjas, tad jis nesukurs muzikinės renginio dalies. Už ją šiuo atveju turėtų būti atsakinga skitas žmogus.

DJ`us – vedėjo pagalbininkas

Dažniausiai tais atvejais, kai jaunieji mano, kad vestuvių muzikantai jiems nereikalingi, o renginio vedimui pasirenkamas vestuvių vedėjas, jam į kompaniją reikėtų pasamdyti ir profesionalų, šventėse dirbanti DJ`ų. Jis turėtų užpildyti tarpus tarp žaidimų bei pasirūpinti vakarine renginio dalimi, kai užduotys nereikalingos, o svečiams norisi pajudėti. Tačiau tokiu atveju geriausias pasirinkimas – ieškoti renginių vedėjo, kuris dirba jau kartu su DJ`umi. Tuomet būsite tikri, kad šventė vyks sklandžiai, o abu samdomi profesionalai savo darbą atliks tinkamai, be jokių kliūčių. Paslaugų tiekėjų portalas Paslaugos.lt ieškantiems vestuvių vedėjų ar muzikantų siūlo platų paslaugų tiekėjų pasirinkimą, kuriame gausu vedėjų, dirbančių su DJ`umi.

Šiuolaikiniai vestuvių muzikantai

Tačiau tiems, kurie nori savo vestuvėse išgirsti bent šiek tiek gyvos muzikos, reikėtų atsisakyti visų nusistovėjusių pažiūrų ir rinktis vestuvių muzikantus. Vestuvių muzikantai ne tik pavers šventę išskirtine ir sukurs jaukią atmosferą, tačiau tuo pačiu ir pasirūpins svečių užėmimu. Pavyzdžiui, pasidomėkite, kurie vestuvių muzikantai turi puikią patirtį ne tik muzikuojant, bet ir rengiant šventes. Išanalizavę kelis muzikantų vaizdo įrašus iš buvusių švenčių, tikrai rasite sau tinkamiausią variantą.