mikroautobusai

Po ilgų ir varginančių darbų atėjo metas išsvajotoms ir tikrai nusipelnytoms atostogoms? Pats laikas pradėti jas planuoti, kad paskutinę minutę išvengtumėte daug streso. Transportas – vienas didžiausių galvos skausmų kelionės metu. Rinktis viešąjį transportą, o gal nuomotis, gal nuomojami mikroautobusai – protingesnis pasirinkimas, nei kartu su savimi tampytis visus daiktus? Į šiuos klausimus atsakomo įmonė, kuri nuomoja automobilius Vilniuje.

Viešojo transporto privalumai ir trūkumai

Viešasis transportas turi du didelius pliusus – tai žemesnė kaina ir patogumas, nes nereikia sukti galvos, kaip nepražiopsoti reikiamo posūkio, nereikia nieko daryti, tik žiūrėti į besikeičiančius vaizdus pro langą, juk viską už jus padaro vairuotojas. Kita vertus, būtina pasidomėti, kaip išvystyta viešojo transporto sistema šalyje, į kurią vykstate.  Tarkim, Vakarų Europoje traukiniais ar autobusais galima gana greitai ir patogiai nusigauti iki bet kurio norimo taško, tačiau visai kitokia situacija su tolimosiomis ir egzotiškomis šalimis, kuriose autobusai dažnai skaičiuoja jau ne vienerius metus, punktualumas čia neegzistuoja, be to, ir keliavimo kryptys gana ribotos, dažniausiai vedančios turistų pamėgtais keliais. O jei norite išvysti daugiau nei kelionių vadovų rekomenduojamas vietas? Tokiu atveju, nuomojami mikroautobusai ar kita transporto priemonė yra nepalyginamai geresnis ir išmintingesnis pasirinkimas.

Nuomoto transporto privalumai ir trūkumai

Tie kas nuomojasi ir nuomoja automobilius Vilniuje ar kitame žemės kampelyje puikiai žino, kad pagrindinis nuomojamo transporto privalumas – laisvė. Laisvė būti nepriklausomais nuo viešojo transporto grafiko, laisvė keliauti ten kur norisi, o ne ten kur veža autobusas. Be to, nuomojami mikroautobusai ne tik talpina nemažai daiktų, kurių nereikia tampytis su savimi, bet reikalui esant gali tapti ir nakvynės vieta. Visgi, nuomojantis transporto priemonę svečioje šalyje, iš anksto reikia susipažinti su nuomos sąlygomis, išsiaiškinti, kiek kainuoja kuras, kad galėtumėte geriau susiplanuoti savo kelionės biudžetą, susidarytumėte maršrutą ir pan.

Taigi, jei esate vienas iš tų keliautojų, kuriems pilnai pakanka išvysti tai, ką siūlo kelionių organizatoriai, galite rinktis keliavimą viešuoju transportu, tačiau norintys patirti nuotykių ir visiškai pasinerti į kelionių teikiamus malonumus pirmenybę turėtų teikti automobilių ar mikroautobusų nuomai.