motociklai

Atšilus orams, gatvėmis intensyviau ima riedėti ne tik automobiliai, bet ir kitos transporto priemonės. Viena tokių – motociklai. Šiai transporto priemonei derėtų skirti ypatingą dėmesį, nes jis dažniausiai perkamas ne vieneriems metams. Tuo tarpu, kiekvienas motociklo vairuotojas nori ir patogumo, ir saugumo. Taigi, į ką reikėtų atkreipti dėmesį perkant motociklą?

Naujas, blizgantis motociklas kainuoja išties nemažą pinigų sumą. Ką daryti, jeigu finansinės galimybės šiek tiek riboja, tačiau motociklo vis tiek norisi? Nusiminti neverta. Šiomis dienomis transporto priemonių rinka negali skųstis naudotų motociklų pasiūla. Jeigu, perkant naują motociklą, užteks perskaityti jo dokumentus, išbandyti pirmą važiavimą, tai naudotui motociklui įsigyti prireiks šiek tiek daugiau dėmesio.

Pirmiausia, ką derėtų padaryti perkant naudotą motociklą – patikrinti jo ridą. Iš jos galima daryti išvadas, kiek laiko ir kaip buvo važiuota konkrečia transporto priemone. Vadinasi, tuo pačiu, galima susidaryti pirmą įspūdį apie motociklo būklę ir užduoti klausimus motociklo pardavėjams.

Po ridos patikrinimo patartina kruopščiai apžiūrėti užvedimo raktą. Pirmas klausimas, į kurį atsakymas turėtų būti teigiamas: ar užvedimo raktas yra originalus? Nepamirškite patikrinti ar raktas tinka kuro bakui atrakinti bei užrakinti ir ar tinka sėdynei atidaryti. Atidarius sėdynes, būtinai apžiūrėkite ar nėra nekokybiškai suvirintų vietų.

Vėliau patartina motociklą pastatyti tiesiai ir apžiūrėti jį šiek tiek atsitraukus. Turite žinoti, jog labai svarbu atstumas tarp rato ir aptako. Jeigu jis apima du pirštus, tuomet viskas gerai. Jeigu pastebėsite, jog ratas yra per arti aptako arba stovi kitu kampu, tuomet žinokite: rėmas arba šakės praeityje tikriausiai buvo lenkti.

Dar vienas opus klausimas motociklų savininkams: kur pirkti naudotus motociklus? Šiomis dienomis nėra tokios prekės, kurios negalėtumėte įsigyti internetu. Ne išimtis ir naudotos transporto priemonės. Čia galėsite rasti gana platų motociklų pasirinkimą ir prekių filtravimo priemones, kurios padės išsirinkti finansiškai patrauklius pasiūlymus įsigyti motociklą ir pagal paskirtį bei motociklo modelį tinkamiausias dalis. Be to labai patogu: prekes Jums atgabens į norimą vietą. Be abejonės, ne pro šalį būtų pasidomėti pasirinktos prekybos vietos patikimumu. Tam gali pasitarnauti kitų klientų atsiliepimai ir duomenys apie įmonę: kiek metų veikia, kokia darbuotojų kvalifikacija, mokumas valstybei ir kt.

Jeigu nepasitikite internetine prekyba, rinkitės fizines naudotų motociklų prekybos vietas. Čia galėsite gyvai su specialistais aptarti savo transporto priemonės ypatumus ir problemas. Profesionali konsultacija niekuomet nepakenks ir padės sutaupyti daug laiko, pinigų ir energijos. Jų jums prireiks mėgavimuisi ekstremaliomis ar šiek tiek ramesnėmis kelionėmis motociklu.