Gyventi senamiestyje – daugelio žmonių svajonė. Gyventi miesto centrinėje dalyje yra daugybė priežasčių, todėl kiekvienais metais NT vystytojai naujakuriams siūlo vis naujus projektus ir sprendimus. Tad jeigu ieškote būsto senamiestyje, tikrai rasite, ką išsirinkti. Kodėl verta gyventi šioje miesto dalyje ir kokie gali būti naujos statybos butai senamiestyje?

Šiuolaikiški sprendimai

Nauji projektai, kuriuose siūlomi butai Senamiestyje pasižymi išskirtiniais sprendimais, kurie pavers Jūsų gyvenimą patogesniu ir lengvesniu. Pavyzdžiui, tokie butai gali būti nestandartinio išplanavimo, kurį su architektu galite netgi suderinti patys. Taip pat tokie sprendimai kaip automatiniai vartai į kiemą, elektromagnetinis raktas, apsaugos sistemos, vaizdo stebėjimo kameros ir autonominis šildymas šiandien jau yra dažnai sutinkami senamiesčio NT projektuose.

Žalios erdvės

Vis dar vyrauja mitas, jog gyvenant senamiestyje matysite tik betoną ir mūrą, tačiau tai netiesa. Naujos statybos butai senamiestyje įrengiami tokiose vietose, kur galima sukurti ir šiek teik žalių erdvių. Nauji projektai įgyvendinami taip, kad prie namo pasirūpinama žalia ir sutvarkyta aplinka. Ja galėsite mėgautis tiek sėdėdami savo balkone, tiek išėję prie namo įėjimo.

Daugiau privatumo

Dar vienas mitas, susijęs su butais senamiestyje yra susijęs su dideliu triukšmu. Kartais manoma, kad gyventi senamiestyje reiškia nuolat klausytis juoko ir muzikos iš kaimynystėje esančių barų. Tačiau NT vystytojai leidžia pamiršti ir apie šiuos nepatogumus. Internete gausu pasirinkimo, kai naujos statybos butai senamiestyje parduodami tokiose vietose, kurios turi savo privatų vidinį kiemelį. Tai reiškia daugiau privatumo ir tylos. Nereikia jaudintis, kad jūsų langai bus tiesiai į gatvę ir galėsite mėgautis savo privačiu kiemu be aplinkinių žvilgsnių.

Jeigu naujas butas – per brangu

Ne paslaptis, kad būsto kaina pirmiausia labai priklauso nuo to, kokioje miesto dalyje butas yra. Todėl ir naujos statybos butai senamiestyje yra brangūs. Dažniausiai palyginus butų senamiestyje ir miegamajame rajone kainas, pamatysite, jog ji gali skirtis ne tik tūkstančiais eurų, bet net ir kartais. Tokią kainą tenka mokėti už patogumą ir išskirtinumą. Negalintys sau leisti naujo būsto, ieško alternatyvų. Senamiestyje parduodami butai ir senos statybos namuose. Jie yra daug pigesni. Tačiau tokiu atveju reikėtų labai gerai įvertinti būtą ir išsiaiškinti, ar jis yra geros kokybės, ar patogioje vietoje, kokia yra pastato ir santechnikos būklė. Dažnai būtent su tuo susijusios problemos kankina žmones, pasirinkusius gyventi senos statybos butuose senamiestyje.