Tam, kad mūsų namų aplinka atrodytų tvarkinga, būtina pasirūpinti teritorijos aptvėrimu ir vartais. Priklausomai nuo teritorijos išplanavimo ir įvažiavimo pločio galima rinktis skirtingo tipo kiemo vartus: stumdomus arba atveriamus. Dažniausiai rekomenduojamas stumdomų kiemo vartų montavimas, nes jis yra žymiai praktiškesnis, nei atveriami vartai. Jis yra paprastesnis ir vartai yra lengviau montuojami. Be to, stumdomi vartai, padeda sutaupyti vietos, nes neužima jokios papildomos vietos. Be to nebūtina specialiai šalinti šalia augančių medžių ar dekoratyvinių augalų.

Taip pat stumdomų vartų sistemos yra saugesnės nei slenkančių vartų. Jie taip pat gali būti montuojami tiek vidinėje, tiek išorinėje kiemo pusėje. Jų įrengimas nereikalauja didelių išlaidų kaip ir eksploatacija. Kitas svarbus stumdomų vartų privalumas yra tas, kad tiek rudenį, tiek žiemą nereikia valyti nei sniego, nei grėbti lapų, nes jie visiškai netrukdo. Labai patogu jais naudotis, nes tokie vartai yra automatizuoti ir neišlipdami iš automobilio galite patogiai juos valdyti nuotoliniu pulteliu arba išmaniuoju telefonu.

Stumdomi kiemo vartai gali būti vienos ar dviejų dalių. Priklausomai nuo įvažiavimo pločio galite rinktis stumdomus vartus pagal savo poreikius ir technines galimybes. Tai tikrai praktiškas pasirinkimas, kuris tikrai tarnaus ilgus metus ir gerokai palengvins kasdieninį gyvenimą. Renkantis stumdomus kiemo vartus, svarbu nepasimesti gausioje jų pasiūloje ir pasikonsultuoti su tokio tipo vartų įrengimo ekspertais ir savo srities profesionalais, kurie ne tik patars, bet ir padės išsirinkti optimaliausią variantą už priimtiną kainą. Geriau investuoti ir rinktis patikimus gamintojus, nei bandant sutaupyti bandyti stumdomus vartus montuoti patiems ar juolab patikėti atsitiktiniams meistrams. Vis dėl to, vartai atlieka ir reprezentacinę funkciją, tad jie turėtų atrodyti nepriekaištingai.