Net ir naudojantis patikimos siuntų siuntimo bendrovės paslaugomis, dažniausiai vis tiek patys norime žinoti, kur yra mūsų siunta. Be to, ši informacija naudinga ir siuntos gavėjui, kuris gali sužinoti kada jį pasieks siunta. Lietuvoje visi siuntų siuntėjai kiekvienai siuntai suteikia unikalų siuntos numerį. Naudojantis šiuo numeriu galima matyti siuntos buvimo vietą ir siuntimo proceso etapą. Kaip rasti šią informaciją?

  • Jei siunčiate siuntinį per kurjerių tarnybą

Apsilankę kurjerių tarnybos, per kurią siunčiate siuntą, interneto svetainėje ieškokite laukelio „paieška“ arba „siuntos paieška“. Laukelyje įveskite siuntos sekimo numerį ir pradėkite paiešką. Netrukus matysite informaciją, kur yra jūsų siunta. Jei atliekant šiuos veiksmus kyla nesklandumų, pavyzdžiui, paieška neduoda rezultatų, kreipkitės į kurjerių tarnybą https://www.siuskpigiau.lt nurodytais kontaktais.

  • Jei siunčiate siuntinį per siuntų tarnybą

Siųsdami siuntinį per siuntų tarnybą, siuntinio paiešką atlikite tarnybos interneto svetainėje. Taip pat ieškokite „paieška“ arba „siuntos paieška“ laukelių, kuriuose suveskite siuntos numerį.

  • Jei siunčiate siuntinį per paštą

Lietuvos pašto internetinėje svetainėje taip pat yra galimybė patikrinti siuntos buvimo vietą. Jei siuntos paieška neduoda rezultatų arba matote netinkamus duomenis, kreipkitės į paštą ir išsiaiškinkite nesklandumus.

Siuntos sekimo numeris suteikiamas siuntos užregistravimo ir išsiuntimo metu. Ieškodami siuntinio atidžiai suveskite skaičius. Jei siuntos sekimo numerį sudaro ir raidės, atkreipkite dėmesį ar jos didžiosios, ar mažosios. O jei gauvote siuntos siuntimo numerį į elektroninį paštą, geriausia jį kopijuoti atliekant paiešką, o ne perrašinėti rankiniu būdu. Kilus klausimams, susijusiems su siuntinio sekimu, drąsiai kreipkitės į siuntinį gabenančią  bendrovę ir išsiaiškinkite iškilusius nesusipratimus. Neabejojame, kad bet kuriuo atveju jie bus greitai pašalinti, o jūsų siunta laiku pasieks gavėją.