3dKaip atrodo 3D projekcijos? Kokie ekranai siūlomi? Kokie apskritai yra geriausi sprendimai vienam ar kitam renginiui? Šiuos klausimus galite patikėti žmonėms iš Videoprojektai.lt – taip žinosite, kad einate tinkama kryptimi.

Ne veltui pradžioje užsiminėme apie 3D projekcijas. Daugelis pritartų, kad jos nuostabios. Paprasta siena paverčiama animacijomis, pasakų knyga… Aplinka tampa nuostabi. Žinoma, šios srities specialistai įdeda nemažai pastangų, kol sukuria tokį rezultatą. Ir kasmet projekcijos vis įspūdingesnės.

Ne visada lengva atsakyti, ko tikimasi iš renginio, tačiau vis dažniau norisi ko nors vizualiai įdomaus. Įvairiausi videoefektai – tai, kas pakylėja renginį į naują lygmenį.

Gera įranga reikalinga, kad viskas pavyktų kuo puikiausiai. Tačiau ne vien tai lemia, ar projektas bus įgyvendintas sklandžiai ir kokybiškai. Dar svarbu paminėti specialistų patirtį. Tačiau vien patirties nepakanka. Profesionalai neina vien pramintu taku. Juk kiekvienais metais parodydamas tą patį… neparodysi nieko. Tad norint sukurti pasaką renginiuose neužtenka „skambinti tos pačios melodijos“.

O jeigu pamiršote, su kuo verta susisiekti prireikus patarimo ar videoįrenginio, primename: Videoprojektai.lt.

Reikalai, reikaliukai…

Toliau pateiksime keletą punktų, kurie turėtų padėti įsijausti į organizatorių vaidmenį. Pradėkime nuo to, kad kiekviena konferencija, kiekvienas koncertas – tai projektas. Vieni mažesni, kiti kone grandioziniai, bet visur yra idėja, tikslas ir uždaviniai, skirti jam pasiekti.

Tai, kas toliau aprašoma, nebūtinai atitinka kiekvienos įmonės, organizuojančios renginius, dienotvarkę ar apskritai darbo principus. Tačiau šie aspektai vis tiek leidžia geriau įsijausti, pamąstyti.

  • Sukertama rankomis dėl naujo automobilio modelio pristatymo. Gilinamasi į smulkmenas ir ne tik į smulkmenas – kokias automobilio ypatybes atstovybė nori pabrėžti, kokių spalvų eksponatai bus pristatomi, kokia apskritai yra kompanijos filosofija.
  • Kada viskas vyks? Kiek laiko bus skiriama? Kokia aplinka, ką joje galima sumąstyti?
  • Kiek ir kokių svečių susirinks?

Tai ir dar daugiau rūpi tiek darbus vykdantiems asmenims, tiek klientams. Paprastai tariant – reikalai, reikaliukai ir dar daugiau reikalų…

Ir tai vos vienas pavyzdys – automobilio pristatymas. Tačiau tokių pavyzdžių gali būti begalė. Štai atlikėjas nori surengti jubiliejinį koncertą. Arba organizuojami kokie apdovanojimai. Arba vyks miesto gimtadienio šventė. Kaskart reikalingi vis kitokie sprendimai. Ir jie anaiptol negali būti vienas už kitą blogesni.

Kad kelias rezultato link nebūtų duobėtas, klientai labai vertina profesionalumą ir atsakingumą. Šie dalykai – vieni pirmųjų, ateinančių į galvą pradėjus mąstyti apie artėjančią šventę.

O kokia visame šiame diskurse yra 3D projekcijų vieta? Nemaža. Nesuklystume ir neperdėtume, jeig šiuos vizualinius kūrinius pavadintume stebuklu. Taip atveriamos visiškai naujos aplinkos dekoravimo galimybės. Taip pavyksta nusikelti į kitus laikus, pajausti kitokią – ne buitinę, o šventinę – dvasią.

O renginiai visuomet svarbūs, visuomet reikalingi. Ar žiema, ar vasara, pasiūla ir paklausa viena kitai neprieštarauja. Ir tai gerai, mat žmonės, pavargę nuo darbų, nori kur nors nuvykti, ko nors pasiklausyti, pasisemti naujų žinių, įkvėpimo.

Viso to semiasi ir už organizavimą atsakingi asmenys. Jiems tai darbas, kurį privalu atlikti, bet tikriausiai sutiksite, kad įgyvendintas projektas nuteikia neprastai.

O kartais paslaugos iš pažiūros paprastos. Pavyzdžiui, kokio projektoriaus nuoma. Tačiau ir čia būtinas išmanymas, profesionalūs patarimai ir išvis mandagus bendravimas su klientais. Ne mažiau svarbu ir turėti ką pasiūlyti. T. y. turėti prietaisų, atitinkančių šiuolaikinius standartus. Tuomet nuomotis daiktą tampa naudingiau, nei pirkti.

Kad ir kokia paslauga aktuali, visada gerai, kai bendraujama konstruktyviai ir kai asortimentas nėra skurdus. Taip išpildomi visi lūkesčiai – pirmiausia rengėjų, o paskui ir žiūrovų.