vaikų baldai

Kai įrenginėjame kambarį sau, tenka nemenkai pasukti galvą, o pagalvokite, kiek daug energijos reikalauja pastangos tai padaryti kažkam kitam. Turbūt ne vienas tėvelis yra susidūręs su problema, kai iš noro įtikti vaikui ir rasti geriausią sprendimą stipriai persistengiama. Taip pat dažnai pasitaiko atvejų, kai tėvai labiau orientuojasi į savo neišpildytas svajones ir šią erdvę įrengia ne pagal tikruosius vaiko poreikius. Na, o viena svarbiausių investicijų neabejotinai yra baldai vaikų kambariui. Ką reikia žinoti apie jų įrengimą?

Galvokite apie amžių

Pirmas dalykas, kurį reikia įvertinti galvojant apie vaiko kambario baldus – jo amžius. Natūralu, kad nenorite baldų keisti kas keletą metų ir taikytis prie besikeičiančio amžiaus, tačiau yra keletas pagrindinių akcentų, kurie būtini skirtinguose augimo etapuose. Pavyzdžiui, vaikui iki 3 metų svarbiausia yra lovelė – čia mažylis praleidžia labai daug laiko, todėl ji turėtų būti patvari, saugi ir kokybiška. Reikia, kad ji atitiktų jo ūgį, tačiau būtų reguliuojama, neturėtų aštrių kampų. Tokio amžiaus vaikui dar nėra svarbu įrengti visą kambarį ir apstatyti baldais – tai galite padaryti vėliau.

Baldai vaikų kambariui, kai jie ikimokyklinio amžiaus, turėtų būti daugiafunkciai. Jie taupo erdvę ir jūsų pinigus, nes funkcionalumo dėka tarnauja ilgai bei prisitaiko prie besikeičiančių vaiko poreikių. Tai gali būti dviaukštė lova su stalu ir lentynomis, ištraukiama lova, spinta su žaidimų erdve ir t. t.

Mokyklinio amžiaus vaikams pravers ir baldai-transformeriai, tačiau būtina atsižvelgti, kad jie atitiktų jų poreikius ir būtų ergonomiški. Tokio amžiaus mažiesiems reikia patogios lovos ir gero čiužinio, kuris padės vystytis taisyklingai anatomijai, taip pat daug dėmesio skirkite rašomajam stalui ir kėdei, kuri taip pat formuoja taisyklingą laikyseną.

Ar verta gaminti individualius baldus?

Daugeliui kyla dvejonių, ar vertėtų vaikų kambariui gaminti baldus pagal individualų projektą. Atsakymas – tikrai vertėtų, tačiau ne visus. Atsižvelkite į vaiko amžių ir ar tai yra baldai, kuriuos jis gali peraugti. Pavyzdžiui, galbūt nereikėtų gaminti mažo vaiko lovytės, tačiau jam paaugus galima investuoti į didelę patogią lovą, daugiafunkcius baldus ir pan. Puikus pavyzdys – MANO BALDITA baldų gamyba. Čia dirbantys specialistai įvertins jūsų poreikius, suteiks konsultaciją visais rūpimais klausimais ir pagamins aukštos kokybės, ilgaamžius baldus jums ar jūsų vaikams.