toyota

Garsiausias posakis apie Toyota automobilius – jie negenda. Negalima su tuo nesutikti, nes šių automobilių patikimumo balas yra vienas aukščiausių. Geriau gali būti tik Lexus arba Honda.

Platus aptarnavimo tinklas

Toyota automobių neperka dėl galingų variklių ar sportiško vairavimo stiliaus. Net ir Toyota nuoma Vilnius turi pasiūlyti tik keletą šio gamintojo modelių, nes juos labiau renkasi tolimoms kelionėms į užsienį. Tipiškas Toyota vairuojas yra ramus vyresnio amžiaus žmogus kuriam patinka ramiai važinėti ir nesureikšminti automobilio kai daikto svarbos. Kur kas svarbiau žinoti, kad tavo mieste yra firminis gamintojo salonas ir servisas, kuriame transporto priemonę patikrins ir suremontuos kvalifikuoti meistrai ir nereikės vargi su neišmanančiais nevykėliais. Toyota savininkai myli savo automobilius, nupirkę naują, važinėja su juo ilgai ir aptarnauja tik oficialiame auto servise, tam kad galėtų kitam pirkėjui parodyti serviso knygelę ir perduoti automobilį naudoti be jokių paslėptų trūkumų.

Geriausia vertė

Pigus automobilio išlaikymas ir didelis patikimumas lemia tai, kad pradinė šių automobilių kaina yra didelė. Svarstantys kokį automobilį pirkti, dažnai renkasi pigesnius variantus ir tai tai nelabai išmintinga, nes nepatikimas mašinas tenka remontuoti dažniau. Rezultate išleidžiama daugiau pinigų ir gaištamas laikas. Kai kurie Toyota modeliai, pavyzdžiui Land Cruiser, praranda gal tik kelis šimtus eurų kainos per metus. Neretai savininkai dėl to ir giriasi, sako, pravažiavau 5 metus, nieko neremontavai ir pardaviau už tą pači sumą už kokią pirkau. Geriau nebūna! Nei vienas kitas automobilių gamintojas negali tuo pasigirti.

Parduosite net ir seną

Jei peržiūrėsite parduodamų Toyota automobilių skelbimus, iš karto pastebėsite kokios aukštos kainos, net ir senų automobilių. Šis gamintojas antrinėje rinkoje turi nuolatine didelę paklausą. Pirkėjai žino, kad net ir 10 metų automobilis yra patikimas darbinis arklys, ir dar be didelio vargo važiuos tarnaus tiek pat metų.

Dar vienas dalykas į kurį reikia atsižvelgti renkantis automobilį – remonto kaštai. Volvo, BMW, Volkswagen auromobilių detalių kainos nėra žemos. Remonto tema tarp šių automobilių savininkų nėra pati mėgstamiausia. Toyota privalumas šioje srityje neginčijamas, automobilio konstrukcija yra paprasta, remontuojama nesunkiai ir dalių kainos nesikandžioja.