MTD yra amerikiečių įmonė, masinei rinkai gaminanti lauko techniką. Bendrovė įsikūrusi Valley City mieste, Ohajo valstijoje. Šiuo metu ji yra žinoma visame pasaulyje, taip pat ir Lietuvoje, dėl kokybiškų gaminių, kaip sodo traktoriukai, vejapjovės, žoliapjovės. Lietuvoje galima lengvai įsigyti šio prekės ženklo ne tik technikos, bet ir MTD dalių, kas pakankamai svarbu, norint, kad technika tarnautų ilgai ir sklandžiai. Šiandien pagrindiniai MTD konkurentai yra „Stihl“, „Husqvarna“, „Brigs & Stratton“, „Ariens“, „John Deere“. Bendrovė valdo tokius prekės ženklus kaip „Troy-Bilt“, „Bolens“, „Cub Cadet“, „Yard Man“, „Wolf-Garten“.

MTD technikos dalys, kurias tenka dažniau keisti

Nors šio prekinio ženklo technika yra pačios aukščiausios kokybės, vis tik atėjus laikui MTD dalys nusidėvi, jas tenka keisti. Viena iš tokių detalių yra vejapjovės oro filtras. Jis neleidžia patekti taršioms dalelėms ir dulkėms į variklį. Rekomenduojama oro filtrą keisti kas tris mėnesius. Lietuvoje tiek tęsiasi vasaros sezonas, todėl geriausiai pasikeisti šį filtrą prieš žiemos sezoną, kad pavasarį vėl visos vejapjovės MTD dalys veiktų sklandžiai. Prieš keičiant reikėtų įsigyti naują oro filtrą, kuris tiktų jūsų markės ir modelio technikai.

Visas MTD dalis galima rasti Lietuvoje, internetinėje parduotuvėje agropartsbaltija.lt. Paspaudę ant nuorodos, raskite puslapį „Vejapjovės“ ir „Oro filtrai“, paspaudę ant pastarojo puslapio kairėje pusėje pasirinkite MTD prekės ženklą. Rezultate jums bus rodomi oro filtrai įvairiems MTD modeliams, taip pat jų išmatavimai. Taigi, nesunkiai pasirinksite tą, kurio jums reikia.

Bent kartą per sezoną reikėtų pasirūpinti svarbiomis MTD dalimis – peiliais. Jeigu peiliai dar tinkami naudoti, juos nuimkite sezono pabaigoje ir nuvežkite į specialų servisą pagaląsti. Naudojant peilius keletą sezonų, šie nepataisomai išlinksta, todėl taip pat yra keičiami. Vejapjovių peilius rasite jau minėtoje parduotuvėje internete. Jeigu reikalingos kitos MTD dalys – užsakykite ir jas. UAB „Agro Parts Baltija“ garantuoja aukštą detalių kokybę ir gerą rinkos kainą. Įmonė prekiauja MTD ir kitų prekinių ženklų technikos dalimis ir fizinėje parduotuvėje Kaune, įsikūrusioje Lakūnų pl. 81.