Sostinėje yra tikrai ne viena įmonė, kuri specializuojasi šioje srityje. Tuo labiau, kad daugelis jų gali ne tik pasiūlyti jau įprastus standartinius gaminius, bet ir juos sukurti pagal individualius užsakymus. Aišku, paprasčiausia pasirinkti geriausią variantą bus internete. Kadangi būtent virtualioje erdvėje galima labai greitai surasti praktiškai bet kokią informaciją. Paminklai kapams taip pat nebus išimtis. O tuomet jau beliks pažiūrėti, ką siūlo kiekvienas iš gamintojų bei pasirinkti labiausiai patinkantį variantą. Tuo labiau, kad tai nėra labai specifinis gaminys, kuris gali būti nekokybiškas. Kadangi praktiškai visais atvejais naudojamas pasirinktas akmuo ir gali skirtis tik jo apdirbimas.

Nuo ko priklauso jų kaina?

Daugeliui gali atrodyti, jog paminklai kapams tikrai nebus pigus pirkinys, kadangi neretai galime išgirsti nuogąstavimus dėl didelių išlaidų. Tačiau iš tikrųjų toks gaminys ne visuomet pareikalaus didelių investicijų. Ypač, jeigu pasirinksite standartinį ir neypatingai didelį variantą. Kadangi būtent tokie paminklai Vilniuje yra vieni iš populiariausių bei dažniausiai pasirenkamų. O bendrai galima sakyti, kad kaina labai priklausys nuo pasirinkto akmens, jo dydžio bei apdirbimo. Ir kuo gaminys didesnis arba pagamintas iš brangiau kainuojančios uolienos, tuo atitinkamai ir jo kaina bus didesnė. Lygiai taip pat yra ir su sudėtingo apdirbimo bei kūrybiškumo reikalaujančiais variantais. Tačiau jie išsiskiria ir savo išvaizda.

Paminklai kapams, kaip išsirinkti tinkamiausią?

Šiomis dienomis tokių gaminių įvairovė labai didelė. Tuo labiau, kad dažnai jie yra gaminami ir pagal individualius užsakymus. Todėl gali pasitaikyti ir vienetiniai paminklai Vilniuje. Aišku, jeigu nesinori išlaidauti, tuomet galima rinktis ir standartinį variantą. Tad pirmiausiai bus svarbu įsivertinti asmeninius poreikius bei atsižvelgti į finansines galimybes. O tuomet jau galima ieškoti ir tinkamiausio varianto. Patogiausia tą būtų daryti internete, kur daugelis gamintojų pateikia nemažą pavyzdžių asortimentą, iš kurių galima pasirinkti. Ypač, jeigu tai dažniausiai gaminami standartiniai variantai. Be to, galima sutarti ir dėl vizualaus varianto sukūrimo, pagal kurį gali būti pagamintas realus analogas.