Skaitmeninės technologijos versle užima vis didesnį ir svarbesnį vaidmenį. Tai liečia ir duomenų analizę, kuriai įmonės skiria vis daugiau dėmesio. Tikslūs, laiku pateikti ir aiškūs duomenis leidžia įveikti iššūkius ir greičiau priimti svarbius verslui sprendimus. Nenuostabu, kad vystantis tokioms tendencijoms, rinkoje atsiranda vis daugiau sprendimų, leidžiančių analizuoti skirtingus verslo duomenis ir tokiu būdu spręsti įvairias užduotis. Labai populiarią kadaise Excel programą, keičia kur kas pažangesni ir šiuolaikiškesni sprendimai suteikiantys gerokai platesnes duomenų analizės galimybes. Vienas tokių įrankių yra Microsoft sprendimas Power BI. Šis pažangus įrankis turi plačias duomenų modeliavimo galimybes.

Šio sprendimo naudojimas leidžia įmonėms kurti semantinius duomenų modelius tiesiogiai iš duomenų failų, o vėliau juos versti vizualinėmis ataskaitomis ir grafikais. Tai labai intuityvus įrankis, skirtas galutiniams vartotojams, lengvai suprantamas, bei turintis praktiškai begalines duomenų pjūvių ir grafinių atvaizdavimų galimybių. Power BI yra vienas iš Dynamics 365 sprendimų, leidžiantis pasiekti duomenis iš įvairių šaltinių, tame tarpe ir esančių debesyse, tokių kaip Google Analytics, Excel, SharePoint bei Azure SQL DB.

Duomenų paruošimas gali užtrukti gan ilgą laiką, tačiau ne su Power BI modeliavimo įrankiais, kurie leis sutaupyti daugybę valandų. Be to jų pagalba galėsite modeliuoti ir analizuoti verslo duomenis gerokai giliau ir įvairesniais būdais. Ši programa iškelia duomenų analizę į visiškai naują lygį. Tarp pagrindinių pranašumų, kuriuos suteikia Power BI sistemos naudojimas yra:

  • Greita ir lengva prieiga prie duomenų;
  • 360º laipsnių įmonė rezultatų apžvalga realiuoju laiku;
  • Intuityvus duomenų nagrinėjimas ir modeliavimas;
  • Įvairių įmonės skyrių bendradarbiavimas;
  • Duomenų analizė, skirta praktiškai bet kuriam įmonės darbuotojui.