paskolos internetuNe vienam iš mūsų ilgalaikes paskolos padeda pasiekti kasdienių ar viso gyvenimo, didesnių planų. Vienas iš sunkiai iš savo kišenės padengiamų dalykų – tai tiesiog būsto pirkimas. Kiekvienas galime rinktis įvairių variantų, ką daryti dėl gyvenamojo būsto, vieni turi pasirinkimų mažiau, kiti daugiau, tačiau vidutiniškai gyvenantiems žmonėms tenka apsvarstyti ir ilgalaikes paskolos, ir kitokius variantus. Štai ką daro dažniausiai viduriniosios klasės žmonės, norėdami turėti savo būstą:

  • Dirba keletą metų užsienyje, kad užsidirbtų namams Lietuvoje. Deja, kartais čia net ir nebegrįžta, nes negeba prisitaikyti prie lietuviškos ekonomikos.
  • Taupo iš visų jėgų, tą daro daug metų, iki tol būstą nuomojasi. Perka pigų, neatitinkantį poreikių, remontui skolinasi, tinka ir greitieji kreditai internetu.
  • Ima didelę būsto paskolą iš banko. Aišku, paskolos Jums gali būti išduodamos tik turint pastovias pajamas bei atitinkant kitus reikalavimus, todėl jos net nėra visiems prieinamos.
  • Niekur nesikrausto iš gimtojo miesto ir tėvų namų, kuria savo gyvenimą po tuo pačiu stogu. Vėliau nebent greta pasistato priestatą ar kažką kito. Paskui paveldėja namus.
  • Amžinai gyvena nuomojamame būste, kol vieną dieną numiršta tėvai, paveldi jų turtus, juos parduoda, nusiperka vieno kambario butą Vilniuje.
  • Perka TELELOTO bilietus ir svajoja išlošti būstą (retai kada pavyksta).

Taigi, kaip matome, yra įvairių būdų ieškoti savo gyvenimo būsto. Bendrai mūsų pastangas turėti būstą galima suskirstyti į aktyvias ir pasyvias. Pasyvios – tai buvimas, džiaugimasis esama padėtimi, nesiekimas per daug planuoti ateičiai. Viena vertus, šiems žmonėms gerai, nes jie ramiau gyvena, nepuola iš aukštai, nebijo nieko prarasti. Kita vertus, jie kažko labai daug ir nesukuria, jiems nedrąsu imti net ir greitos paskolos ir kreditai (šaltinis), jie nenori turėti įsipareigojimų, dėl to neužgyvena ir didelio turto. Iš kitos pusės, pasaulis nėra toks pastovus, kad galėtum tvirtai tikėti tuo, kad tavo būsto paskola visą gyvenimą mokama bus tikslingai, ir kad tikrai galiausiai viskas, ką sutaupei, tik tau ir liks.

Antroji kategorija – tai žmonės, kurie brėžia dideles svajones sau ir iš visų jėgų siekia jas išpildyti, pateisinamos bet kokios moralės normoms neprieštaraujančios priemonės. Jiems tinka ir paskola be uzstato, ir emigracija bei darbas užsienyje. Jie tiesiog nori pasiekti tikslą. Jeigu gyvenime nepasitaiko katastrofų, tą tikslą jie ir pasiekia.

Paskolų įtaką būsto pirkimui

Nebūtina galvoti, kad būstą įsigysite su didžiausia būsto paskola, o paskolos bedarbiams net išvis nesuteikiamos. Tad jeigu oficialiai esate vienu iš jų, tuomet kažko labai gero ir negalite tikėtis. Tačiau galima pagalvoti apie tai, kad kartais vienokia ar kitokia finansinė pagalba yra labai svarbi ir net tiesiogiai atsakinga prieš tai, ar jūs galiausiai turėsite būstą, ar visgi ne. Pavyzdžiui, kreditai be registracijos mokescio – tai geras pasirinkimas tiems, kurie nenori turėti pačios didžiausios paskolos. Jiems pakanka mažesnių įsipareigojimų, kurie tik leistų šiek tiek prisidėti prie esamų pajamų. Gal bandote ant tėvų žemės statytis namą patys, gal perkate pigiausią butą su maža kvadratūra, bet aukštomis lubomis, ir ten planuojate įsirengti loftą. Svarbiausia, kad žinote, ką darote. Tokiais atvejais, galima tikėtis, kad nemokami kreditai internetu bus grąžinti ir išmokėti greičiau negu didžiulė viso gyvenimo būsto paskola. Tad tokio varianto taip pat nereikėtų atmesti, planuojant savo gyvenimą.