greitas kreditas internetuGalima galvoti, kad greitas kreditas internetu yra imamas tik tada, kai prispaudžia bėdos, kai sunku išeiti iš krizinių situacijų. Tačiau artėjant šventėms kartais paaiškėja, kad mūsų norai viršija galimybes ir tuomet taip pat tenka skolintis. Tą patį galėtų pasakyti kasmet Kalėdų Seneliu dirbantys tėvai, savo mažyliams siekiantys sukurti geriausią šventę. Tad kam prieš Kalėdas reikalingas greitas kreditas internetu?

Dovanos vaikams

Kalėdų senelio pareigas einanti mama Violeta sako, kad teko pirkti dovanų daugiau, nei buvo iš pradžių numatyta, dėl to ir kainavo viskas tiek daug. „Nežinau, gal kažkas pasakytų, kad aš nesusitvarkau su savo vaiku, ar panašiai, bet man atrodo viskas kitaip. Aš buvau pažadėjusi vaikams tam tikras dovanas. Jie rašė laiškus Kalėdų Seneliui, gerai elgėsi, dirbo buities darbus, gerai mokėsi. Paskui man nepavyko tų dovanų rasti. Kad kompensuočiau nuoskaudas, pirkau kitas, brangesnes, bet tikrai labai geras. Tada dar greitos paskolos internetu nereikėjo. Tada pradėjau vaikus pratinti prie tos minties, kad gali Kalėdų Senis atnešti ir kitokias dovanas, jei anų neras. Prasidėjo tokia panika, tokia isterija. Ir aš negalėjau vaikų sutramdyti, nes Kalėdų Senį suvokiu išties kaip ugdymo priemonę. Vaikai ugdomi būti gerais, už tai gauna, ko norėjo. Galiausiai man teko verstis per galvą ir surasti tas panorėtas dovanas, kurios tikrai nebuvo pigios. Tada ir buvo panaudoti paskolos internetu greitai. Bet galiausia jaučiuosi pati tarsi išmokusi pamoką – žadėti atsargiai, o pažadus tęsėti, jeigu to paties norėsi ir iš savo vaikų“, – sako mama. Jos teigimu, iš dalies greitieji kreditai internetu buvo grąžinti jau sekantį mėnesį.

Pritrūko jau po švenčių

Kitiems šventes sėkmingai praėjusiems Kalėdų Seneliams paaiškėja, kad visgi piniginė tuščia ir nėra už ką grįžti į Laplandiją… Daugiavaikės šeimos tėvas sako, kad greitas kreditas skubiai būna reikalingas jau po švenčių. Ir taip ne pirmą kartą. „Sunku būti vyru, bet ir gera. Stengiesi viską daryti dėl šeimos, kad vaikai ir žmona būtų patenkinti. Tikrai daug dirbu, bet va mini kreditas, kaip taisyklė, visada sausio mėnesį pasirodo neišvengiamas. Man darbovietėje atlyginimus paprastai išmoka dar prieš Naujus Metus, todėl ne taip ir smagiai viskas gaunasi. Nes sausį jau neturim išvis pinigų, o pragyventi reikia, o už šildymą irgi nemokėti negali, taigi, taip ir gaunasi. Bet šiaip su tuo kreditu viskas gerai, jis tikrai labai padeda, o paskui jį išsimokėjus labai geras jausmas apima“, – sako vyras.

Pritrūksta ir maistui

Pasirodo, 12 patiekalų tradicija Lietuvos gyventojams Kūčias paverčia ne tik džiaugsmu, bet kartais ir sunkumu. „Ne visada galiu pavaišinti visą giminę taip, kaip noriu, kartais tenka visgi skolintis. Ir dabar taip pat, tas pats dalykas nutiko, kada negalėjau išsimokėti už viską, ką perku. Na, tuos kreditus išduoda tiesiog parduotuvėje. Tai patogu, iškart gauni pinigus ir perki viską, ko reikia. Žinau, gal tai pagunda ir tiems, kam geriau tokių dalykų reikėtų neduoti, bet man iš esmės tai visada labai pagerina ir pataiso reikalus, todėl tikrai tik džiaugiuosi“, – sako moteris. Ji priduria, kad Kūčių stalui ir Naujų sutikimui skolinosi ir ne tiek daug – vos po 100 eurų kaskart. Ir tai labai padėjo gauti tokio maisto, kokio norėjosi, o jau kitą mėnesį iš algos pinigai buvo ir sugrąžinti.