el. prekyba

Jei norėtumėte sužinoti ką lietuviai perka karantino metu, jums reikėtų atlikti analizę kokių prekių ieško Google paieškos sistemoje. Mes tai padarėme už jus ir šiame straipsnyje pateikiame pačius įdomiausius variantus apie kuriuos ne nepagalvotumėte kad pavyzdžiui jūsų kaimynas tai užsisakė šiandien. Ar norite sužinoti ką lietuviai perka internete? Šiame straipsnyje atskleisime šią paslaptį.

Grožio prekės

Sveikuolių ir kūno senėjimą stabdančių grožio prekių pardavimai šoktelėjo į neregėtas aukštumas kai moterys vis daugiau laiko praleidžia namuose skirdamos daugiau dėmesio savo kūno grožiui. Iš jų reikia išskirti ekologiškas prekes kurios tampa vis aktualesnės moterims ieškant produktų kurių sudėtyje būtų kuo mažiau chemikalų nes tai žaloja žmogaus organizmą. Prognozuojamas kad tokių produktų paklausa augs ir ateityje ir sudarys daugiau nei 50 proc. grožio ir sveikatos gaminių.

Dronai

Vis daugiau žmonių per pastaruosius 5 metus atrado dronų naują savo veiklai ir pramogoms ir ši tendencija išlieka stipri. Dronai pritaikomi įvairioms žmogaus reikmėms nes visa daugiau jų naudojami komerciniams tikslams – tyrimams, treniravimui, filmavimui, pastatų apžiūrai, nekilnojamo turto fotografavimui ir filmavimui. Dronų kainoms palaipsniui mažėjant jie tapo įperkami ir kitokių pramogų ištroškusiems pramogų mėgėjams, sportininkams, tapo privalomu keliautojo blogerio darbo įrankiu.

Kompiuteriai ir žaidimai

Netikėtai išaugusi mokomųjų ir pramoginių kompiuterinių žaidimų paklauso rodo jog žmonės namuose neleidžia laiko veltui. Vyksta edukaciniai užsiėmimai, vaikai mokomi kalbų, matematikos, taip pat ir gyvenimo įgūdžių. Suaugusieji suskubo persikvalifikuoti ir įgyti naujų įgūdžiu nes nežinia kokioms sąlygoms esant teks grįžti į darbo rinką.

Sodinukai ir namų prekės

Parduotuvėms užvėrus duris, uždraudus lauko prekybą ir masinius susirinkimus, augintojams ir pardavėjams beliko tik keli pardavimo būdai – internetas ir pavieniai pirkėjai atvažiuojantys į namus. Sėklos, gėlės, medeliai ir krūmai tapo vienos perkamiausių prekių balandžio mėnesį. Praktiškai visų sričių prekiautojai parduodantys buities, statybos ar autodalys, buities ir s trina rankomis nes jiems nebereikia mokėti prekyvietės nuomos mokesčių, vežioti savo augalus po visą Lietuvą, dalyvauti mugėse ir turguose, visi klientai juos susiranda patys telefone ir užsakymus pateikia internetu.