teksto vertimas

Tekstas – neatsiejama mūsų kasdienybės dalis. Nesvarbu, esame studentai, samdomi darbuotojai ar verslininkai, nuolatos susiduriame su tekstais. Vieni padeda priimti sprendimus, suteikia naudingos informacijos, kitais siekiame komunikuoti su draugais ar kolegomis, trečiais siekiame individualių tikslų, pvz., norime įtikinti klientą, perduoti savo žinias ir pan. Tekstų redagavimo ir vertimo paslaugos yra itin patogi pagalba, jei skubate ir neturite laiko peržiūrėti, ar jūsų paruoštas tekstas yra tvarkingas, t. y. ar nepalikote skyrybos ir rašybos klaidų, ar sakiniai yra tvarkingi ir stilingi, taip pat – tais atvejais, kai tekstas turi būti išverstas į kitą kalbą, tačiau neturite laiko to padaryti patys arba išvis nemokate užsienio kalbos.

 

Kodėl jums reikalingas kokybiškas tekstas?

Prieš pradedant kalbėti apie tai, kodėl svarbu minėtųjų darbų kokybė, turėtume pakalbėti apie tai, kas yra mūsų rašomas tekstas. Nesvarbu, ar savo darbą ketinate rodyti dėstytojui, draugui, verslo partneriui ar kolegai, jūsų paruoštas tekstas atspindės jūsų asmenybę, t. y. jei tekstas bus netvarkingas, jei jame bus daug klaidų, tai parodys, kad esate neatidus žmogus, kad neskiriate reikalingo dėmesio darbų atlikimui ir pan., jei toks tekstas bus rodomas verslo partneriams ar klientui, bus suabejota jūsų kompetencija ir galimybėmis. Kitaip sakant, tvarkingas tekstas apie jūsų asmenybę pasako kur kas daugiau, nei norėtumėte, todėl niekuomet nedarykite to atmestinai. Jei abejojate dėl paruošto teksto kokybės, kreipkitės į profesionalius redaktorius ir vertėjus, kurie išties pagalbos ranką.

 

Rinkitės profesionalią kokybę!

Jei pradėjote ieškoti redaktorių ar vertėjų komandos, racionaliai įvertinkite įmonės ar asmens profesionalumą ir kompetenciją. Turbūt žinote, kad tuomet, kai redaguojame ar verčiame tekstus, privalome ne tik susikaupti, bet ir turėti atitinkamų žinių, jausti pačią kalbą ir jos stilių. Dar viena bėda yra tai, kad tuo atveju, jei neturite laiko minėtuosius darbus atlikti patys, greičiausiai, neturėsite laiko ir patikrinti, ar redaktorius arba vertėjas savo darbą atliko kokybiškai, t. y. netikrintą tekstą duosite suinteresuotam asmeniui. Ar verta rizikuoti? Kad išvengtumėte gėdos jausmo ir būtumėte tikri, kad jūsų pinigai nebuvo išleisti veltui, rinkitės patikimą tekstų redagavimo / vertimo biurą, kuriame dirbtų profesionalų komanda, galinti užtikrinti išskirtinai aukštą ir jūsų lūkesčius atitinkančią tekstų kokybę.