šunų maistasTie, kas turi šunį, savo kailiu gali patvirtinti, jog posakis „šuo – geriausias žmogaus draugas“ nėra iš piršto laužtas. Kaip ir bet kokia draugystė, taip ir bičiulis keturkojis reikalauja šeimininko atsidavimo. Nesvarbu, kokios veislės šuo bebūtų ir kiek svertų, jis didžiąja dalimi yra priklausomas nuo visagalio šeimininko (taip mes atrodome savo šuns akimis, tokie, gerai pagalvojus, iš tikrųjų ir esame). Šunų maistas – aktuali tema tiek šuniui, tiek šeimininkui (vienam – dėl alkio, kitam – klausimo, kur produktą įsigyti ir kur parduodamas sunu maistas pigiau). Galbūt žemiau pateikti patarimai padės rasti atsakymą, koks sausas sunu maistas geriausias ir kokiais kanalas šio ieškoti? Ir apskritai – kuo šerti savi augintinį, jog šis būtų sveikas, patenkintas ir savo dėkingumą išreiktų šlapios nosytės prisilietimu bei džiaugsmingu amsėjimu?

Rinkitės tik kokybišką šunų maistą

Jei jums reikalingas šunų maistas, savo dėmesį skirkite tik kokybiškiems produktams. Šiuo atveju puikiai tinka posakis, jog taupantis sumokės du kartus. Rinkdamiesi neiškaus gamintojo dar neaiškesnės sudėties maistą rizikuojate: augintinis šio gali apskritai neėsti, ėsti, bet nejausti sotumo, kurį suteikia kokybiškas maistas arba, blogiausia atveju, dar ir susigadinti sveikatą (vizitai pas veterinarą, kaip žinia, piniginę labai „nuskausmina“). Sausas sunu maistas super premium, kurio kaina iš pirmo žvilgsnio atrodo gerokai didesnė nei maisto iš prekybos centro apatinės lentynos –  geriausias pasirinkimas galvojantiems apie savo augintinio sveikatą bei savijautą.

Nesibaiminkite žinomų gamintojų vardų

Neretai visuomenėje galima susidurti su iškreiptu požiūriu, jog šunų maistas, ant kurio pakuotės nurodytas žinomo gamintojo prekinis ženklas, turi būti aplenkiamas iš tolo. Kodėl? Neva sunu maistas royal canin, sunu maistas josera ir kiti yra marketingo gudrybė, teturinti aukštą kainą bei abejotiną kokybę. Iš tiesų  sunu maistas brit care, sunu maistas nature’s protection bei kitų gamintojų produkcija savo sudėtyje turi viską, ko reikalauja keturkojo organizmas. Užuot pasitikėjus pagrindo neturinčia dezinformacija, derėtų pastudijuoti produkto sudėtį bei pasidomėti šeimininkų, daug metų naudojančių minėtą produkciją, patirtimi.

Kokybiškas šunų maistas neprivalo būti brangus

Savaime suprantama, jog už aukštos kokybės šunų maistą sumokėsite daugiau, tačiau tai nereiškia, jog ir šioje prekių kategorijoje negalima rasti būdų, kaip sutaupyti. Gyvūnams skirtų produktų prekyba užsiima daug verslininkų, savo prekes siūlančių tiek fizinėse, tiek internetinėse parduotuvėse. Didelė konkurencija pirkėjui žada geriausios kainos garantiją! Internetinės paieškos sistemos laukelyje suveskite raktinius žodžius „sunu maistas akcija“ ir pasidomėkite, galbūt jūsų gyvūnų mėgstamam mastui kaip tik dabar taikoma patraukli nuolaida. Negailėkite laiko apsilankyti ir nedidelėse gyvūnų prekių parduotuvėse: galbūt vienoje jų ir rasite kasyklą tiek prekių asortimento, tiek kainos atžvilgiu.