iphone 8

Obuolys. Ir tuo viskas pasakyta. Ne, ne raudonskruostė sodo gėrybė sulaukia tiek dėmesio, bet telefonai, atpažįstami pagal visame pasaulyje pažįstamą prakąsto obuolio prekinį ženklą. Tikriausiai nenorite, jog vien iphone 8 kaina bei šio brand‘o populiarumas taptų pagrindiniu motyvu, paskatinsiančiu atverti savo piniginę. Bendrais bruožais apžvelkime „iPhone 8“ charakteristiką: galbūt tai padės nuspręsti, ar pastarasis iš tiesų vertas savo kainos.

Vertinant dizainą, kūrėjai tikrai nepersistengė. „iPhone 8“ atrodo kaip 7 ar 6 serijos gaminiai, tad patiems gali tekti pasigirti (jei yra toks poreikis), koks žaisliukas yra jūsų rankose. Šio prekinio ženklo savininkai su nusivylimu turi pripažinti, jog telefono ekrano atsparumas įbrėžimams nėra didelis – reikia nepamiršti apsauginio ekrano stikliuko bei telefono dėklo. Kur kas geresnė situacija kalbant apie atsparumą smūgiams. Aišku, niekada negali garantuoti, kokiu kampu kris telefonas bei kokias pasekmės tai turės. Tad nebandykite tvirtumo namuose – pasikliaukite kitų patirtimi.

Belaidžio krovimo galimybė – ilgai laukta ir pagaliau išpildyta iPhone 8 funkcija. Deja, yra vienas didelis „bet“. Telefono pakuotėje nerasite minėtos funkcijos įgyvendinimui būtino padėklo. Šis parduodamas atskirai ir, beje, kainuoja pakankamai nemažai. Papildomai sumokėti turės ir pageidaujantys išbandyti greito įkrovimo funkciją. Komplekte yra tik seno modelio „lėtaeigis“ pakrovėjas, pilnai įkrauti bateriją galintis per maždaug 2 valandas.

Negalima paneigti fakto, jog visi „iPhone“ gaminiai veikiai sklandžiai, ne išimtis ir šis modelis. Įrenginyje įmontuotas procesorius, kuris yra gerokai greitesnis už kai kuriuos nešiojamuosius kompiuterius. Stulbinantis faktas, tačiau reikia paminėti, jog ir kitos išmaniųjų įrenginių bendrovės nestovi vietoje, tad atotrūkis tarp „obuoliuko“ bei kitų prekinių ženklų nebėra toks didelis.

Kaip bebūtų, iPhone‘as savo pozicijas išsaugojo ir net nesiruošia šių prarasti. Aptariamą modelį nepriklausomi ekspertai įvertino puikiai, o ištikimi gerbėjai, kaip ir reikėjo tikėtis, dėl jo tiesiog alpsta. Jei dar nesate vienas tokių, tačiau ieškote galingo, patrauklaus bei lengvai valdomo išmaniojo telefono – šis variantas yra vertas jūsų dėmesio. Kokios kainos vyrauja rinkoje, akimirksniu sužinosite užsukę į Kainos.lt svetainę. Čia vienoje vietoje nurodyti pardavėjai, turintys dominančią bei tuo metu siūloma jos kaina.