stalas

Jeigu šiuo metu žvalgotės, kurgi siūlomi modernūs ir klasikiniai stalai, pasakysime vieną paprastą dalyką: asortimentas neturėtų nuvilti. Šiais laikais pasirinkimas nei menkas, nei blankus. Priešingai – skirtingų prekių tiek, kad nors su vežimu ar sunkvežimiu vežk.

Stalas gražiai atrodo kambaryje, suteikia estetinio pilnumo. Be svarbu ne vien tai. Prie stalo bendraujame. Be šio daikto neįsivaizduojamos šventės – nei Kalėdos, nei Velykos, nei jokios kitos. Tai paprastai būna kambario (valgomojo, svetainės) centras. Toks kampelis, kur jauku. Kur skaniai valgome ir maloniai šnekučiuojamės.

O kokių lūkesčių turime rinkdamiesi?

  • Tikimės, kad dydis bus idealus. T. y. galvojame, kad baldas bus reikiamo ilgio ir pločio. Taip pat galvojame, kad aukštis bus patogus.
  • Atsižvelgiame į spalvą. Variantų – labai daug. Randame ir tamsesnių, ir šviesesnių stalų, tad net išrankiausiam žmogui neturėtų kilti nepatogumų.
  • Veikiausiai pageidaujame, kad stalas būtų išleidžiamas. Tai svarbu, kai susirenka daugiau giminaičių, bičiulių.
  • Svarstome: bus praktiškas ir patikimas ar ne? Smagu, kai galime pasakyti, jog štai dešimt, keliolika metų, o baldas – toks, koks ir turi būti. Nei suklypęs, nei dar kitaip susidėvėjęs.

Tai ne visi lūkesčiai. Pavyzdžiui, modernūs ir klasikiniai stalai svetainėje – viena tema. Virtuviniai – kita. Pastaruoju atveju vienas iš rūpimiausių klausimų – kad paviršius nebijotų karščio, kad uždėjus karštesnį daiktą neprireiktų naujo stalo…

Tačiau net tada, kai baldo prireikia neplanuotai, situacija gana gera. Kodėl? Ogi todėl, kad asortimentas – tai tikros platumos, visa aibė ir tiesiog vienas įdomus produktas po kito… Nuvykę į baldų parduotuvę pasijuntame lyg atsidūrę futbolo aikštėje.

Kaip ir stalai, taip ir kiti gaminiai gali būti tiek modernūs, tiek klasikiniai. Pasirinkimą diktuoja daug dalykų. Vienas jų – estetinis skonis. Jūsų sutuoktinis gali norėti vienokio daikto, jūs kitokio, o užsukęs kaimynas pateiks dar kitokią nuomonę. Tokia įvairovė – natūrali, puikiai suvokiama. Sakoma, kad tiesa gimsta diskusijose. Baldų temoje tai irgi galioja.

O apibendrinant dar kartą minėtina, jog asortimentas nenuvils. Jis ypač platus. Tad ir svetainei, ir miegamajam, ir kitoms erdvėms yra ką rinktis. Šitai aktualu ir vykstant naujo namo statyboms, ir remontuojant senoką būstą. Aktualu kiekvienoje situacijoje.