darbo stalaiKiekvienas biure dirbantis darbuotojas pripažins, kad patogus darbo stalas yra vienas svarbiausių aspektų ne tik renkantis ofiso baldus, bet ir labai svarbus darbo kokybei. Tik dirbant prie patogaus stalo galima susikaupti, jaustis patogiai ir išties savo darbo laiką pašvęsti darbui. Dėl to, planuojant biuro erdves būtina atsižvelgti ir į darbuotojų poreikius, nes būtent jie ir naudos šiuos stalus. Taigi, į ką dar reikėtų atsižvelgti perkant naujus biuro baldus?

Vienas pagrindinių dalykų, į kuriuos reikėtų atsižvelgti kuomet renkami darbo stalai yra jų poreikis. Jei organizacija yra nedidelė, tačiau planuoja plėtrą ar kaip tik, žino kiek stalų reikės, tačiau naujų baldų įsigijimas pirminiame etape yra keliantis per daug finansinių iššūkių, verta pasvarstyti apie biuro baldų nuomą. Štai, pavyzdžiui mobilus sulankstomas posėdžių stalas, gali būti puiki išeis staiga prireikus didelio stalo konferencijai ar svarbiam biuro renginiui. Taip pat reikėtų atsižvelgti į tai, iš kokių medžiagų darbo stalai yra pagaminti – tai ilgalaikis turtas, taiga svarbu, kad jis būtų gaminamas iš kokybiškos medienos ar plokščių, o naudojamos jungiamosios detalės būtų metalinės – taip sumažėja baldų sugedimo ar sulūžimo tikimybė.

Jei taip nutiko, kad ofise esantys baldai dėl nekokybiškų dalių jau sulūžo, o stalų garantinio aptarnavimo periodas jau praėjo, neabejotinai teks ieškoti greitų alternatyvų. Štai naudojantis baldų nuoma, darbo stalai biurą gali pasiekti vos per 1-3 savaites. Jie pagaminami specialiu užsakymu ir gali būti tiek parduodami, tiek išnuomojami (aišku, jei tokią paslaugą teikia pardavėjas). Ne išimtis ir mobilus sulankstomas posėdžių stalas, kuris pravers ne tik posėdžiams, bet ir bendrai biuro darbuotojų pramoginei veiklai mažesniuose biuruose. Tiesa, trumpas gamybos laikotarpis taip pat yra neįprastas ir jį gali pasiūlyti tik baldų gamybos įmonės, gaminančios standartizuotus baldus – turi laiko patvirtintą baldų asortimentą ir papildomai poreikio nereikia derinti su klientu. Žinoma, viskas kliento rankose, tačiau tokiu atveju operatyvumas, kaina ir kokybė turi būti atitinkama. Ir visai nesvarbu, jei baldų reikia ne rytoj, o vakar.