biuras

Norint turėti gerą orą komercinės paskirties patalpose, reikia investuoti į vėdinimos sistemą. Paprastai kalbant, ventiliacija reikalinga oro srautų reguliavimui patalpose, nuolatinės oro kaitos palaikymui. Oro kokybė svarbu ne tik darbuotojams, blogai vėdinamose patalpose negali būti įrengtas biuras, gamybinės ar sandėliavimo patalpos. Pabandykite išsinuomonti komercines patalpas kuriuose pardavinėsite ir sandėliuosite metalinius varžtus ir vinis, kitus tvirtinimo elementus. Per mėnesį laiko jūsų produkcija ims rudyti ir patirsite nuostolius. Dėl šios ir panašių priežasčių, rekuperatoriai reikalingi ne tik individualiuose namuose bet ir įmonėse.

Kokie tinkamiausi

Komercinėms patalpos tinkamiausi rekuperatoriai kurie gali tiekti 50-100 m3/val oro srautą. Juos galima pritaikyti pagal skirtingos paskirties patalpas. Jei rinksitės su kokybišku šilumokaičiu, regeneracinis efektyvumas bus daugiau nei 90 proc. Komerciniai rekuperatoriai gali būti pastatomi ant žemės arba tvirtinami lubose, tiesiog jies reikia daugiau erdvės. Šios vėdinimo sistemos gali veikti ir kaip papildomas šilumos šaltinis, kai elektra pašildytas oras tiekiamas toms pastato vietoms kuriuose yra šilumos nuostolis, pavyzdžiui dėl nuolat varstomų durų žiemą. Vėdinimo sistemos ypač aktualios tokiems verslams kaip sporto klubai, baseinai, pramogų erdvės kur yra dideli žmonių srautai ir reikia užtikrinti gerą oro cirkuliaciją bei kvapų šalinimą. Įėjus į pastatą su blogai funkcionuojančia arba išjungta vėdinimo sistema, iš karto pajusite skirtumą.

Montavimo ypatumai

Komercinėms patalpoms dažnai pasirenkami tokie rekuperatoriai kuriems nereikalingas oro kanalų išvedžiojimas, apie naudojimo ypatumus atsiliepimų galite rasti internete. Savo įmonei rekuperatorių rinkitės pagal reikalavimus dėl triukšmo lygio. Kuo galingesnis įrenginys, tuo jis tyliau gali veikti kai dirba ne pilnu pajėgumu, tai daug geriau nei silpnas įrenginys dirbantis stipriausiu režimu, taip sukeia daug triukšmo. Nuolat sklindantis triukšmas gali nepatikti šalia įsikūrusiems gyventojams arba tame pačiame objekte dirbančioms verslo įmonėms. Rekuperatorius veikia ne tik kaip oro tiekimo įrenginys, bet ir kaip vėsinimo prietaisas. Didelėse patalpose oro srautų paskirstymui gali trukdyti pastato projektavimo ypatumai ir didelių gabaritų daiktai ar statiniai. Juos reikėtų apeiti atvedant atskiras oro tiekimo linijas ar perkeliant rekuperatorių į kitą vietą.