statybinių įrankių nuomaKiekvienas darbas reikalauja žinių, patirties ir specialios technikos. Ypač tuomet, jei kalbame apie statybų sektorių, remonto ar gerbūvio darbus. Šiuo atveju ekspertai siūlo išsinuomoti statybos įrankius, kurie padės optimaliai planuoti išlaidas ir užtikrins produktyvius darbo rezultatus. Statybinės technikos nuoma orientuota į nuolatos augančius klientų poreikius, todėl gali pasiūlyti išskirtinai plačią prekių pasiūlą ir darbą su žinomų gamintojų įranga.

Samdyti darbuotojus ar dirbti pačiam?

Jei nusprendėte pradėti statybos darbus, suremontuoti būstą ar pasirūpinti gyvenamąja aplinka, paprastai turite rinktis iš dviejų galimybių – šiuos darbus atlikti savarankiškai arba samdyti atitinkamos srities specialistus. Pastarasis variantas rekomenduojamas tiems, kas nori išvengti rūpesčių, darbams negali skirti papildomo laiko ir galvoja apie greitą ir profesionalų rezultatą. Iš kitos pusės, darbuotojų samdymas reikalaus gana didelių išlaidų, jūs būsite priversti į savo namus įsileisti nepažįstamus žmones ir prisiderinti prie jų darbo tempo. Dirbdami savarankiškai galėsite planuoti užduotis taip, kaip jums patinka, ir išbandyti savo jėgas. Tiesa, kad darbai būtų vykdomi kryptingai ir sistemingai, jums reikės profesionalios technikos. Ją galite pirkti arba nuomoti.

Nuomoti ar pirkti?

  • Kaip dažnai įrankį naudosite? Jei statybų ar remonto darbais užsiimate ne pirmą kartą ir šiai sričiai ketinate skirti dar daugiau laiko, dalį įrankių apsimoka įsigyti asmeniniam naudojimui. Taip būsite tikri, kad reikalingos darbo priemonės bus visuomet po ranka. Be to, natūralu, kad taip sutaupysite – jei intensyviai naudojamas įrankis būtų nuomojamas, kiekvieną kartą turėtumėte už jį iš naujo susimokėti. Vis dėlto, jei į minėtąjį sektorių ketinate susikoncentruoti vos vieną kartą, daugelį darbo priemonių, ypač retai naudojamų, verta nuomoti – tai leis taupyti jūsų finansus.
  • Kokia įrankio specifika? Pagalvokite, kaip dažnai konkretus įrankis gali būti naudojamas ir kokiems kitiems darbams gali būti pritaikomas. Praktika rodo, kad universalūs statybiniai įrankiai Klaipėdoje paprastai yra perkami. Jei įrankis yra specifinis ir naudojamas itin retiems darbams, pvz., betono maišyklė, tokiu atveju technika turėtų būti nuomojama vien dėl to, kad jos jums reikės vieną kartą ir negalėsite įrangos pritaikyti kitiems darbams.
  • Kokia yra įrankio kaina? Įvertinkite technikos kainą. Jei įrankis nėra brangus, verta pagalvoti apie jo įsigijimą. Greičiausiai tai finansiškai racionalesnis pasirinkimas, kadangi nuomodami sutaupysite labai nedaug. Ir priešingai – jei įrankis brangus, siūlome jį nuomoti. Žinoma, nupirktą įrangą visuomet galima bandyti parduoti, tačiau tai reikalauja papildomo laiko ir, deja, gali neatsipirkti.