Norint turėti tvirtus ir ilgus nagus reikia maitintis taip, kad jiems netrūktų vitaminų. Jei naudojate produktus, kuriuose daug baltymų, vitaminų A ir D, mineralinių druskų, geležies, kalcio ir želatino, nagai stiprėja ir auga greičiau. Trupantiems nagams naudingos pašildytos augalinio aliejaus vonelės, į kurias įlašinta vitamino A, trys jodo arba penki citrinos sulčių lašai. Jas reikėtų daryti kartą ar du per savaitę.

Tinkamas formavimas

Nori ilgų nagų? Išmok juos tinkamai formuoti. Kirpti nagus žirklutėmis- pavojinga, nes taip gali pažeisti nagų plokšteles. Geriausia formuoti nagus dilde, tačiau ja nagus formuok tik viena kryptimi, nes jei brūžinsi pirmyn- atgal, pažeisi nagus ir jie ims skilinėti. Nagų šonus formuok tik nagų augimo kryptimi į viršų.

Nagų stipriklis

Kosmetikos parduotuvėse ir vaitinėse gali įsigyti specialaus nagus stiprinančio lako, kurį reikės tepti kasdien. Nors stiprikliai tikrai akivaizdžiai pagerina nagų būklę, jų veikimas- trumpalaikis, nagai susilpnėja vos nustojus stipriklį naudoti.

Drėkink ir masažuok

Sveikos nagų odelės- sveiki ir nagai. Norint užtikrinti sveiką jų būklę, tepk rankas kremu kaskart jas nusipraususi, o kas vakarą įmasažuok į kiekvieno nago odelę po lašelį alyvuogių aliejaus. Saugok nagus  nuo šalčio, jei lauke vėsu- nepasididžiuk užsimauti pirštinių. Beje, vasarą, kai šilta , nagai auga greičiau.

Nagų priežiūros priemonės

Nagų priežiūros priemonės sustiprina ir apsaugo nagą, suminkština odeles, todėl jas lengva atstumti ir pašalinti. Aliejukai nagams ir odelėms, specialūs odelių minkštikliai ir kiti  odelių priežiūrai skirti produktai  gerokai palengvina manikiūro ir pedikiūro procedūras. Beautyfor LT specializuojasi vienkartinių priemonių tiekime kirpykloms, grožio salonams, masažo kabinetams bei SPA centrams. Be vienkartinių priemonių Beautyfor teikia platų baldų įrangos bei kosmetiko asortimentą.

Beautyfor- gelinių nagų lakų lyderis

Manikiūro meistrai  puikiai žino ir su malonumu renkasi visame pasaulyje žinomą prekės ženklą Beautyfor. Pagrindinis šios firmos, gelinių lakų išskirtinumas, kad jie stingsta UV šviesoje per ypatingai trumpą laiką. Beautyfor klientams pateikiama plati gelinių lakų spalvų palėtė, atsižvelgiama į lojalių  klijentų ir visuomenės poreikius.