kokybiškos odinės vyriškos piniginės Piniginė – aksesuaras, lydintis vyrą visą jo gyvenimą – keičiasi tik piniginės modelis bei šios turinys. Mažiesiems vyrukams mamos į piniginę, neretai dekoruotą tuo metu „ant bangos“ esančiu animaciniu herojumi, sukrauna pinigėlius priešpiečiams bei transporto bilietą, tuo tarpu suaugusiems reikalingos kokybiškos odinės vyriškos piniginės, talpinančios grynųjų kupiūras ir/arba įvairias korteles.

Moterų gyvenimo pilnatvei reikalinga daugybė įvairiausių aksesuarų, tuo tarpu dauguma vyrų renkasi tai, kas būtina ir praktiška. Be kokybiškos odinės vyriškos piniginės apsieiti negali nei verslininkas, nei sportininkas. Šis aksesuaras – ne tik kasdienis įrankis, bet ir savotiška prisistatymo priemonė, kas aš esu, ką veikiu ir kaip mėgstu atrodyti. Pardavėjai, reaguodami į šio aksesuaro poreikį, siūlo platų vyriškų piniginių asortimentą.

Pagal modelį

  • Portmonė (nedidelė piniginė). Tai – nedidelė, klasikinio stiliaus piniginė, telpanti vidinėje švarko kišenėje.
  • Dviejų dalių piniginė. Nedidelė, į kišenę telpanti piniginė. Jei su savimi nešiojatės tik keletą svarbiausių kortelių ir nedidelį pluoštą grynųjų, šis variantas – pats optimaliausias. Kai kuriose šio modelio piniginėse būna ir atskiras monetų skyrelis.
  • Trijų dalių piniginė. Didesnė, į šonus atsidaranti piniginė, rekomenduojama tiems, kurių visas gyvenimas telpa…kortelėse. Čia apstu skyrių skyrelių, į kuriuose galėsite sudėti korteles, sugrupuotas pagal tam tikrą logiką (bankinės, nuolaidų, vizitinės ir panašiai).
  • Didelės piniginės. Tokiose piniginėse, užsegamose užtrauktuku, patogu laikyti ne tik pinigus bei korteles, bet ir įvairius dokumentus. Šį variantą dažniausiai renkasi verslininkai, randantys vietos piniginei savo portfelyje.

Pagal spalvą

Ne paslaptis, jog vyrai yra kur kas konservatyvesni už moteris, tad šiems siūlomos riboto spalvinio asortimento kokybiškos odinės vyriškos piniginės – juodos ar skirtingų atspalvių rudos. Aišku, galime rasti ir kur kas ekstravagantiškesnių spalvų bei modelių – ryškiaspalvių, dekoruotų įvairiomis papildomomis detalėmis, išskirtine odos tekstūra ir panašiai. Tokį variantą dažniausiai renkasi jaunesnio amžiaus ar išskirtinės asmenybės. Tiesa, tokie ryškūs variantai kur kas greičiau atsibosta bei išeina iš mados. Piniginių spalvą specialistai rekomenduoja derinti prie batų, diržo ar rankinės.

Pagal medžiagą

  • Natūrali oda. Kokybiškos odinės vyriškos piniginės gali tarnauti net 5 ir daugiau metų. Šios atrodys kaip naujos ir kitos ieškosite vien dėl to, jog senoji tiesiog bus atsibodusi. Aišku, oda nelygu odai, tad svarbu atkreipti dėmesį ne tik į kainą ar gamintojo vardą, bet ir odos rūšį bei šios apdirbimo būdą.
  • Kitos medžiagos. Galanterijos parduotuvėse galima įsigyti piniginių, pagamintų iš dirbtinės odos, tankaus sintetinio audinio, plastiko ar net aliuminio (šios apsaugo atsiskaitymo kortelių mikroschemas). Šie variantai dažniausiai yra pigesni už kokybišką odinę piniginę ir mažiau patvarūs, tačiau, atsižvelgiant į individualų skonį bei poreikį, tai pat priimtinti.