Elektroninė komercija pamažu užvaldo ir Lietuvą, dėl to sparčiai daugėja siunčiamų prekių kiekis į užsienio šalis. Todėl vis daugiau smulkaus ir ne tik verslo atstovų ieško patikimų siuntų partnerių, kurie jų siuntas pristatytų savo klientams užsienio šalyse.

Niekam ne paslaptis, kad patikimiausi ir tikrai kokybiškas paslaugas teikiantys kurjeriai ne visais atvejais pateisina smulkaus verslo lūkesčius. Taip yra dėl gana nepigių jų teikiamų paslaugų kainų, kas verslui reiškia didesnes išlaidas. O kiekvienas verslas, ypatingai nedidelis, stengiasi kuo labiau sumažinti savo išlaidas.

Todėl renkantis siuntų partnerį, paieškų procesas gali užtrukti, kol atsirinksite patį geriausią kainos ir kokybės santykį savo verslui. Tiesa, siuntų pristatymas per populiarias kurjerių tarnybas gali būti vykdomas nebūtinai tiesiogiai. Ypatingai tais atvejais, kuomet siuntų kiekiai nėra dar labai dideli, verta atsigręžti ir į kitas alternatyvas. Tai taip pat patikimi vežėjai, kurie siuntų gabenimui pasitelkia tuos pačius gerai žinomus vežėjus, tokius kaip DPD ar DHL https://www.siusk24.lt/terms_couriers_pages/dhl-siuntos.

Žinoma, prieš pasirenkant sau patį tinkamiausią partnerį, rekomenduojama pasidomėti, kokiomis kryptimis ir kokias paslaugas teikia šie alternatyvūs vežėjai. Paprastai jie siūlo platų siuntų gabenimo pasirinkimą tiek Lietuvoje, tiek Baltijos ir kitose užsienio šalyse. O savo klientų užsakymams įvykdyti naudojasi tų pačių, populiariausių ir patikimumą demonstruojančių partnerių paslaugomis.

Kuo daugiau eksporto, importo krypčių, platus kurjerių ir pristatymo būdų pasirinkimas yra vieni svarbiausių kriterijų, ieškant siuntų partnerio. Taip pat svarbu paprastas ir aiškus siuntų registravimo sistemos valdymas, kokybiškas aptarnavimas ir malonus bendravimas. Tai tokie kriterijai, kurie užtikrina aukščiausio lygio aptarnavimą ir visišką pasitenkinimą ne tik jums, bet ir jūsų klientams. Tai tarsi du zuikiai vienu šūviu – suradę patikimą siuntų partnerį sau, tapsite patikimu tiekėju ar partneriu savo klientams.