Stebėjimo kameras namuose pastaruoju metu galima išvysti vis dažniau. Taip tautiečiai užtikrina savo namų ir savo pačių saugumą. Šiandieninėje rinkoje galima rasti plačią stebėjimo kamerų pasiūlą – nuo pigiausių ir paprasčiausių variantų iki profesionalių, su papildomomis funkcijomis ir garantuojančių maksimalų saugumą. Dar tik renkantis kamerą dažnai kyla klausimas, ar ją įmanoma įsirengti patiems? Atsakysime į šį klausimą.

  • Ko reikia?

Jei planuojate įsirengti kamerą patys, nesuklyskite įsigydami tik pagrindinę stebėjimo kameros dalį. Norint, kad kameros montavimas būtų sėkmingas ir sklandus, reikia turėti visą įrengimui reikalingą komplektą. Jį sudaro kamera, įrašymo įrenginys, diskas vaizdo įrašymo įrenginiui, vaizdo ir maitinimo kabeliai, maitinimo šaltinis, poreikiui esant (jei bus naudojamos kelios kameros) – maitinimo kabelio šakotuvas. Tokius kokybiškus vaizdo stebėjimo kamerų  rinkinius galite rasti čia: https://www.sauguspasaulis.lt/vaizdo-stebejimo-sistemu-rinkiniai?c3=3163 .

  • Įrengimo procesas

Pirmiausia pritvirtinkite kameras pasirinktose namų vietose. Tada reikia pravesti vaizdo ir maitinimo kabelius ir prie jų prijungti kameras. Tuomet laidai prijungiami prie įrašymo įrenginio. Tam skirtu laidu prijungiamas monitorius arba televizorius, per kurį bus stebimas vaizdas. Paskutiniai montavimo veiksmai – maitinimo įjungimas į elektros tinklą ir kamerų sureguliavimas. Kameros turi būti nustatytos tokia kryptimi, kad filmuotų jums reikiamą namų ar kiemo zoną.

Nors stebėjimo kamerų montavimas atrodo pakankamai nesudėtingas, tačiau neturintiems patirties žmonėms įsirengiant kameras patiems iškyla įvairių klausimų ir nesklandumų. Tokiu atveju žinoma reikia specialistų pagalbos. Geriausia kreiptis ne į privačius meistrus, bet į įmonę, iš kurios įsigijote stebėjimo kameras. Na, o jei norite išvengti visų šių rūpesčių, verčiau kamerų montavimą iš karto patikėkite šios srities profesionalams.