Acana sausas maistas Norite užtikrinti visavertę augintinio mitybą? Acana sausas maistas šunims ir katėms tikrai gali būti vienu geriausiu pasirinkimu. Tai – Kanados gamintojas, kuris sauso pašaro gamyboje naudoja tik aukščiausios kokybės produktus. Žinoma, būtent tai užtikrina subalansuotą augintinio mitybą, ir jums nebereikės rūpintis maisto papildais, kurių reikėų augintiniui. Šunų ir kačių šėrimas sausu maistu neabejotinai yra pats paprasčiausias, nes viskas, ką reikia padaryti, tai tiesiog parinkti augintiniui tinkamą maistą ir jį normuoti.

Atsakingas požiūris

Acana sausas maistas yra gaminamas naudojant laisvėje užaugintų vištų mėsą, kas yra tikrai sveikintina. Pastaruoju metu vis didesnis dėmesys yra skiriamas ne tik kačių ir šunų, bet taip pat ir kitų gyvūnų gerovei. Katės ir šunys yra plėšrūnai, todėl jie mėsos tikrai neatsisakys, tačiau kai ką galima padaryti dėl mėsai auginamų gyvūnų gerovės. Acana sausas maistas tikrai prie to prisideda, nes gamintojas pašarų gamybai atsisako naudoti narvuose augintų vištų mėsą ir kiaušinius.

Skanus ir maistingas sausas pašaras

Šunų ir kačių uoslė yra kur kas geresnė nei žmogaus, tad ir sausas pašaras turi būti pakankamai viliojantis. Acana sausas maistas šunims ir katėms gali būti tikrai palankiu pasirinkimu, kada norima, kad augintinis noriai ėstų, o jam duodamas maistas būtų pakankamai gardus. Galite rinktis iš daugybės gamintojo siūlomų sauso pašaro rūšių, ir kiekvienu atveju tikrai rasite tokių pasirinkimų, kurie būtų pačiais geriausiais

Kainų palyginimas

Kilogramas Acano sauso maisto kainuoja maždaug 7-10 eurų, priklausomai nuo pasirinktos rūšies. Acana kainuoja kiek brangiau nei Alpha Spirit sausas maistas (kilogramo kaina 5-8 eurai), bet pigesnis nei Orijen (kilogramo kaina 8-12 eurų). Jei auginamas nedidelis šuo, tokiu atveju kainų skirtumas jaučiamas gana nežymiai, tačiau didelių veislių šunų augintojai sutiks, kad tokie kainų skirtumai gali gana skaudžiai kirsti per kišenę.

Rinkdami tinkamą sausą maistą atkreipkite dėmesį ne vien tik į tai, koks yra jo gamintojas ar kokia yra kaina, bet taip pat ir į tai, kokia yra sauso maisto sudėtis – šis kriterijus visada turėtų būti pačiu svarbiausiu.