Kaip dažnai išeinate į lauką be jokios avalynės? Beveik niekada, ar ne? Bet nesureikšminate vaikščiojimo basomis namuose. Tačiau kambarinių šlepečių dėvėjimas turi keletą privalumų. Štai kelios priežastys, kodėl geros kambarinės šlepetės gali būti naudingos.

Kambarinės šlepetės suteikia komforto pavargusioms pėdoms

Dienos pabaigoje jūsų pėdos yra nusidėvėjusios ir pavargusios. Jos nusipelno atsipalaiduoti. Jūs dažniausiai praleisite daug laiko vaikščiodami ir stovėdami, kol baigsite dieną ir eisite miegoti. Būdami basi ar su siauromis nepatogiomis namų šlepetėmis, kol būsite aktyvūs namuose, įtempsite ir nuvarginsite kojas. Investuokite į patogias kambarines šlepetes ir jos suteiks reikiamą atramą, kurios nusipelnė jūsų kojos.

Vilnonės šlepetės gerina kraujotaką

Tradicinės kinų medicinos ir pėdų refleksologijos ekspertai pabrėžia, kad pėdos turi būti šiltos. Uždengę kojas pagerinsite kraujotaką ir sustiprinsite kūną. Kad suteiktumėte savo kūnui naudą, susijusią su šiltomis kojomis, vos nusiavus batus, įpraskite devėti veltinio šlepetes.

Vilnos šlepetės apsaugo jūsų kojas nuo mikrobų

Ar žinojote, kad daugelis užkrečiamųjų ligų, tokių kaip pėdų grybelis ir kojų nagų grybelis, plinta per tiesioginį sąlytį su užkrėstais paviršiais? Taigi, vaikščiojimas basomis grindimis padidina galimybę užsikrėsti šiomis infekcijomis. Apsaugokite savo kojas net namuose nuo tokių ligų keliančių mikrobų su kambarinėmis šlepetėmis. Vilnonės šlepetės sudarys barjerą ir sumažins jūsų tikimybę būti paveiktoms infekcijų.

Šaltos kojos padidina riziką susirgti

Pasak žymaus medicinos eksperto Rono Eccleso iš Kardifo universiteto, šaltos pėdos padidina riziką peršalti. Daugiau nei 25 metus tyrinėjęs šią problemą, jis teigia, kad nukritus pėdų temperatūrai nukenčia visas kūnas. Kai šąla kojos, šąla ir nosis, nes kraujagyslės susitraukia, kad neprarastų šilumos. Tai padidina riziką susirgti peršalimu. Kad išvengtumėte šios problemos, kojas laikykite šiltai vilnonėse šlepetėse.

Namų šlepetės sumažina nelaimingų atsitikimų patalpose tikimybę

Kokybiškos kambarinės šlepetės turės dygsniuotą padą su sukibimo galimybe. Jos užtikrins sukibimą, ypač ant slidžių paviršių, tokių kaip linoleumas ir plytelės. Tai neleis jums paslysti ir nukristi. Kai avėsite šlepetes, jūsų kojos bus saugios, net jei netyčia atsitrenksite į duris ar baldus. Jos sušvelnina smūgį ir apsaugo nuo pėdo skausmo. Avalynė Tau internetinėje parduotuvėje galite rasti platų pasirinkimą kambarinių šlepečių, taip pat ir vilnonių avalynės gaminių. Čia rasite natūralios vilnos šlepečių moterims, vyrams ir paaugliams, su slydimui atsapriu padu ir formuotu padu. Įvairūs modeliai, stiliai ir dizainai pagal kiekvieno skonį.