apatinis trikotažasNe veltui sakoma, kad klasika visada madinga. Ir tikrai dauguma žmonių pirmenybę teikia klasikiniams filmams, muzikai, literatūros kūriniams ir kitiems klasikiniams meno stiliams. Ne išimtis ir apatinio trikotažo pasirinkimas moterų tarpe. Klasikinis apatinis trikotažas visada pirmauja, yra visada aktualus bei populiarus, turi didelę paklausą šiuolaikiniame mados pasaulyje.

Klaikiniai apatiniai – tai paprastumo bei gracingumo derinys, kuriame naudojamos ilgai tarnaujančios medžiagos, tokios kaip medvilnė, atlasas, aksomas arba šilkas, be papildomų nereikalingų detalių ar puošybos elementų, kurie kartais verčia moterį jaustis nepatogiai. Klasikinis apatinis trikotažas pilnai priglunda prie kūno, suteikia komforto jausmą bei koreguoja kūno linijas, paslėpdamas trūkumus bei pabrėždamas  figūros įpatumus.

Klasikinis apatinis trikotažas – visada patikimas bei praktiškas pasirinkimas, kuris atrodo prabangiai bei elegantiškai. Klasikinio apatinio trikotažo spalvų gamą sudaro tokios spalvos, kaip balta, kūno, dramblio kaulo, pieno baltumo, kreminė arba juoda, tamsi šokolado ar kiti pastelianiai rudi atspalviai. Praktiški, patogūs, bet tuo pačiu ir prabangūs, klasikiniai apatiniai iki šiol yra mados viršūnėje. Jeigu moteris pageidauja suskurti viliojantį seksualų įvaizdį – tai klasikinis apatinis trikotažas šioje situacijoje pagrindinis pagalbininkas. Kiekvienais metais pasaulinio garso dizaineriai kuria itin madingus apatinius, tačiau kiekvienų metų kolekcijoje – visada kuriami ir klasikiniais apatiniai.

Nepriklausomai nuo sezono ar diktuojamos metų mados – švelnumas ir moteriškumas – visada aktualus, o turėti šių savybių Jums padės būtent klasikinis apatinis trikotažas. Klasikiniai apatiniai tiks moterims mėgstančioms eleganciją. Pagrindiniai klasikinio apatinio trikotažo kriterijais yra: apatiniais iš prabangių medžiagų, gerai koreguojantys kūno linijas, pagrindiniai atspalviai – pasteliniai. Šviesios odos savininkėms puikiai tiks pieno atspalviai, tamsios odos savininkės gali rinktis lengvo įdegio ara auksinius atspalvius. Moterys turinčios rausvą odą – renkasi lašišos atspalvius. Juodos spalvos apatiniai taip pat patenka į klasikinio apatinio trikotažo apibrėžimą. Klasikinis apatinis trikotažas niekada nepraras savo reputacijos bei liks moterų pasirikimu Nr 1.