colinoxBūsimos mamytės, dar tik mintyse sūpuojančios savo kūdikį, tikėtina, ne kartą, viduryje nakties, yra pabudusios su baisia mintimi – pilvo pūtimas! Pilvuko pūtimas ir diegliai – problemos, kankinančios mažylius (ypač 1-4 gyvenimo mėnesiais) ir, savaime suprantama, jų tėvelius. Tačiau šie nemalonūs pojūčiai, sukeliantys diskomfortą mažiesiems ir išspaudžianty ne vieną ašarėlę, gali būti kontroliuojami – šiuos sumažinti gali ne tik mylinčios mamos rankos, bet ir tokie preparatai kaip colinox, kurių neabejotinai galima rasti dažnuose jaunųjų tėvelių namuose.

Jei kūdikis, kurį ką tik pamaitinote, pakeitėte sauskelnes ir apipylėte savo dėmesiu vis vien yra neramus bei gailiai verkia, tikėtina, jog šį kankina su pilvuko pūtimu bei skausmais susijusios problemos. Mamytės, turinčios didesnę patirtį šioje srityje, dosniai dalijasi patarimais, padėsiančiais grąžinti mažyliui komfortą. Pabadykite paguldyti vaiką ant nugaros ir prispausti jo kojytes prie pilvuko – susikaupusios dujos turėtų pasišalinti. Padeda ir švelnus pilvuko masažas ar mažylio nešiojimas priglaudus šį prie krūtinės. Visiškai paprasti patarimai, galintys ir vėl grąžinanti šypseną į jūsų mažylio veidą! Deja, ne visada…Jei niekas nepadeda, pediatrai bei vaistininkai rekomenduojama išbandyti colinox – suspensiją, teigiamai veikiančią virškinimo sistemos darbą.

Colinox sudėtyje yra ne tik vidurių putimą bei pilvo skausmus malšinančių medžiagų, bet ir probiotikų, tad preparatas gali būti vartojamas ne tik kūdikių, bet ir suaugusiųjų, susidūrusių su gerųjų bakterijų trūkumu. Colinox informacinis lapelis, atidarius pakuotę, turėtų būti ne išmestas į šiukšliadėžę, kaip neretai esame pripratę daryti, tačiau atidžiai išanalizuotas: svarbu ne tik colinox salutinis poveikis, bet ir tinkamas produkto vartojimas bei dozavimas. Colinox yra klampaus skysčio pavidalo, tad šį, prieš vartojant, būtina gerai suplakti. Rekomenduojama paros dozė suaugusiems ir vaikams – 20 lašų, kūdikiams – 10 lašų. Minėtą kiekį rekomenduojama suvartoti per 2-4 kartus, produktą galimą vartoti sumaišytą su skysčiu. Domina preparato kaina bei prekybos vietos? Pasidomėkite „colinox akcija“: jei kaip tik siūloma patraukli kaina, galite įsigyti didesnį kiekį produkto. Nesvarbu, domina „colinox camelia“ ar „colinox gintarine vaistine“ – šio preparato galima rasti kone visose vaistinėse.

Jau pasidomėjote „colinox kudikiams atsiliepimai“ ir, greta šio medikamento, radote ir kitų preparatų, kurių poveikiu yra patenkinti tėveliai, pavadinimai. „Infacol“ ir „Sab simplex“ – preparatai, savo poveikiu identiški straipsniui aptartam medikamentui. Kuris tinkamiausias jūsų mažylio atveju, geriausiai atsakyti gali pediatras.