drabuziai kudikiamsAr sunku? Ar lengva? Šie klausimai kasdienybėje gana dažni ir sprūstantys iš lūpų kone bet kurioje srityje. Jei klausiate ar sunku rasti gerų drabužėlių kūdikiui, George kompanija atsakytų „lengva“. Tik reikia žinoti, kur ieškoti.

Kas yra George? Tai vaikiškų drabužių prekės ženklas. Jei reikėtų negalvojant pateikti tris geras savybes, veikiausiai įvardytume šias: patrauklios kainos, stilingumas, aukšta kokybė. Tad pradedam – apie viską iš eilės.

Patrauklios kainos

Kaina nėra iš nežinia kur atsiradę skaičiai. Kad ir ką perkate, kad ir kokią sumą išleidžiate, eurais pateikiama išraiška sugalvota atsakingai. Ieškant, kur įsigyti vaikiškų drabužių, kainos labai svarbios: nupirksi per brangiai – gali pinigų nebelikti; nupirksi per pigiai – drabužiai gali būti nekokybiški, pernelyg greitai susidėvėti.

George yra geras pavyzdys, kaip apsipirkti, bet neišlaidauti. Pasirodo, kad kokybė ir neišlaidavimas – įmanomas variantas. Šaunu, ar ne?

Vertas dėmesio pasirinkimas – aprangos komplektukai. Pavyzdžiui, galite įsigyti trejus marškinėlius. Jie bus skirtingų spalvų, bet tokio pat modelio. Čia patvirtinama tendencija, jog pirkti daugiau apsimoka.

Stilingumas

Kūdikis jums nepasakys – gražu, negražu. Bet veikiausiai iš jo elgesio bus aišku, ar drabužėliai patinka. O ir jums patiems malonu, kai atžala aprengta ne skudurais.

George apranga stilinga, su tuo sutiks net išrankiausi (net ir dizaineriai). Spalvų gama maloni, žaisminga, puikiai tinkanti mažiesiems. Pasirinkimas gausus – yra ir šviesesnių, ir tamsesnių, ir margesnių, ir vienspalvių drabužėlių. Ar ieškote marškinėlių, ar batukų, asortimentas pateisins jūsų lūkesčius.

Aukšta kokybė

Ir kaipgi be aukštos kokybės. Nors minime trečiuoju punktu, iš tiesų kokybiškumas yra Nr. 1. Ir ne kitaip. Na, o besižvalgant į George produktų lentynas imama kai ką suprasti: puikus kainos ir kokybės santykis yra galimas variantas.

Vykstama į parduotuvę. Tikimasi, kad kainos nebus itin didelės. Ir nustembama, mat jo – mažos. Beje, George vaikiška apranga siūloma internetu. Pirkti internetu paprastai = sutaupyti. Lygtis nesudėtinga ir pageidautina kaskart perkant: aukšta kokybė – žema kaina.

Tad ar sunku rasti gerų drabužėlių? Šiuolaikinė rinka plati, asortimentas nenuviliantis. Tokie prekių ženklai kaip George simbolizuoja kokybiškumą. Vadinasi, paieškos nėra labai sunkios. Įsigyti internetu – ne tik nesudėtinga, bet ir pravartu.